اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

متولی پروژه‌ها در پهنه‌های حاشیه شهر یکی از کارشناسان همان منطقه باشد 

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: متولی هر کدام از پروژه‌های تعریف شده در پهنه‌های حاشیه شهر و محلات هدف بازآفرینی، می‌تواند یکی از کارشناسان همان منطقه باشد تا پیگیری آن به شکل بهتر و منسجم‌تری انجام شود.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، مجید دبیریان اظهار کرد: متولی هر کدام از پروژه‌های تعریف شده در پهنه‌های حاشیه شهر و محلات هدف بازآفرینی، می‌تواند یکی از کارشناسان همان منطقه باشد تا پیگیری آن به شکل بهتر و منسجم‌تری انجام شود.

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به رغم توجه جدی شورای ششم نسبت به پروژه‌های زودبازده، برخی از مدیران در بدنه شهرداری دغدغه چندانی برای این پروژه‌ها ندارند.

وی گفت: با توجه به اهمیت تسریع در فرآیند رسیدگی و پرداختن به پروژه‌های زودبازده و پیشران توسعه در محلات هدف بازآفرینی، اطلاعات اولیه بیش از ۸۰ پروژه‌ زودبازده نهایی شده تا ملاک عمل شهرداری باشد.

دبیریان افزود: باز کردن اعتبارات پروژه‌های مذکور طی فرآیندی که از سوی شورای شهر تعریف شده، باید تحقق یابد و این مهم را در قالب دستوری ویژه از شهردار مطالبه خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا