اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

لیگ برتر والیبال خراسان رضوی با حضور تماشاچی ادامه می یابد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: با هماهنگی‌های ستاد مقابله با کرونا در این استان رقابتهای لیگ برتر والیبال مردان در شهرهای دارای وضعیت نارنجی از جمله مشهد با حضور تماشاچی برگزار می شود.

جبار قوچان نژاد روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: در حال حاضر لیگ برتر والیبال با حضور ۱۰ تیم از هفته سوم دور برگشت در مناطق نارنجی میزبان تماشاچیان با ۳۰ درصد ظرفیت سالن ها است.

وی ادامه داد: با مجوز کمیته مسابقات و رویدادهای هیات استان، میزبانان هفته سوم لیگ برتر استان با هماهنگی ناظران مسابقات و کسب مجوز و هماهنگی با ادارات بهداشت شهرستان خود می‌توانند تماشاگرانی را که ۲ دز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند با استفاده از ماسک تا ۳۰ درصد ظرفیت و حفظ فاصله فیزیکی مناسب، میزبانی کنند.  

رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: دعوت از ناظران بهداشتی برای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی نیز برعهده میزبان خواهد بود و شرایط بهداشتی نیز توسط ناظران فنی هیات استان بررسی و امتیازدهی خواهد شد که ادامه روند و افزایش حضور تماشاگران بسته به رعایت این نکات خواهد بود. 

وی با بیان اینکه بازی های هفته اول و دوم دور برگشت لیگ بدون تماشاچی برگزار شد افزود: پیش از این لیگ با حضور ۱۲ تیم آغاز شده بود که یک تیم به دلیل جدایی حامی مالی و تیم دیگر به دلیل ابتلای بازیکنانش به کرونا از ادامه حضور در لیگ برتر والیبال استان انصراف دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا