اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

قرارگاه اجتماعی در شهرداری مشهد تشکیل می‌شود

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- اعضای شورای اسلامی شهر مشهد روز یکشنبه با طرح تشکیل قرارگاه اجتماعی به منظور مقابله با آسیبهای اجتماعی توسط مدیریت شهری موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار رسانه خراسان بزرگ رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در این خصوص گفت: طبق این مصوبه، شهرداری مکلف است، به منظور تسری اخلاق اجتماعی و پیشگیری، کاهش و مقابله با آسیب‌های اجتماعی نسبت به تهیه‌ ساز و کار تشکیل قرارگاه اجتماعی ظرف مدت ۲ ماه اقدام و به شورای اسلامی شهر ارائه کند.

حجت الاسلام حسن منصوریان افزود: این اقدام باید با به کارگیری تمام ظرفیت‌ها و امکانات مادی و معنوی در چارچوب وظایف شهرداری، مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌های مرتبط، با اتکا به حلقه‌های میانی و ظرفیت‌های مردمی و بر محوریت مسجد و با تاکید بر محله و خانواده محوری عملیاتی شود.

تصویب لایحه نامگذاری معابر فرعی به نام شهدا، تصویب لایحه اعمال ماده ۹ قانون نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای اجرای برنامه‌های عمومی، عمرانی و نظامی در محور بزرگراه پیامبر اعظم (ص) با قید ۲ فوریت و تصویب طرح نحوه تامین پارکینگ در املاک دارای سابقه پاسخگویی از دیگر مصوبات جلسه علنی امروز شورای شهر مشهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا