اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

فرمانده نیروی دریایی سپاه: استکبار به دنبال جلوگیری از پیشرفت نظام اسلامی است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز جبهه پوشالی و سست استکبار تمام توان خود را جمع کرده‌ است تا از پیشرفت نظام اسلامی ما جلوگیری کند.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، دریادار علیرضا تنگسیری جمعه در نخستین یادواره ۵۲ شهید جاویدالاثر نیروی دریایی سپاه در مشهد افزود: جبهه استکبار دستپاچه شده است لذا دانشمندان انقلابی ما را می کشد، فرمانده رشید و غیور ما را با حجم وسیعی از تجهیزات نظامی، که برای از بین بردن یک مقیاس وسیع جغرافیایی به کار می رود، به شهادت می رساند تا شاید بتواند جلو رشد و تعالی، حقانیت و حقیقت انقلاب اسلامی را در عالم بگیرد، و البته که نخواهد توانست.

وی گفت: دلیل ناکامی دشمنان این است که ما پیرو آموزه های اسلام ناب هستیم و تا زمانی که گوش به فرمان نائب امام زمان(عج) مقام معظم رهبری باشیم، پیروزیم و بر مشکلات فائق خواهیم آمد.  

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اعلام آمادگی کامل رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی به عنوان فرزندان ملت ایران اسلامی گفت: همه ما در مسیر مکتب امام و شهدا برای دفاع از منابع و منافع جمهوری اسلامی ایران در عرصه خلیج نیلگون همیشه فارس، دریای عمان و دریای خزر با اقتدار، محکم و باصلابت ایستاده‌ایم.  

وی ادامه داد: راه امام (ره) و شهیدان را با قدرت ادامه می‌دهیم و هر روز بر قدرت خود می‌افزاییم و با ابزارهای پیشرفته ای که در دست داریم، به هیچکس نیازمند نیستیم و همچنان با ایمان و توکل بر خدا در  عرصه مبارزه با دشمن زبون حرکت خواهیم کرد و در هر جایی که تهدیدی علیه نظام صورت گیرد، با شدت و قاطعانه پاسخ خواهیم داد.

سردار تنگسیری گفت: هر ملتی دارای هویتی است و تصویری از هویت هر ملت در جهان، معرف آن ملت است و آنچه هویت ملت ها را می سازد، رشادت، شجاعت، وفاداری و سلحشوری افراد آن ملت است که شهدای والامقام ما، ایران اسلامی را این گونه عزتمندانه به دنیا معرفی کرده‌اند.

وی گفت: امروز دنیا ما را به مقاومت، ایستادگی در برابر استکبار، داشتن روحیه غیرت، مردانگی و تسلیم نشدن مقابل ظالمان می شناسد که این جایگاه افتخارآفرین، مرهون رشادت ها، ایثارگری ها و ازخود گذشتگی های شهدای والامقام ماست که باید همیشه قدردان آنان باشیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه: استکبار به دنبال جلوگیری از پیشرفت نظام اسلامی است

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه رهبر ما محکم در برابر صاحبان زر، زور و تزویر ایستاده اند، خاطرنشان کرد: اینکه حرمت نوامیس مان حفظ شده و سرزمینمان تحت اشغال بیگانگان نیست به واسطه روح بلند شهیدان است، ما قدردان شهدا و خانواده های معظم آنان هستیم و در مقابل تمام والدین شهدا سر تعظیم فرو آورده و به آنان افتخار می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا