اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

فرمانده سپاه امام رضا (ع): دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین اندیشه ها و آرمان های انقلاب اسلامی و تشریح دستاورد های این حرکت عظیم مردمی است که با رهبری امام خمینی (ره) عزت، سربلندی و استقلال را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

به گزارش سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی، سردار سید هاشم غیاثی روز پنجشنبه در مراسم معرفی برگزیدگان جشنواره مالک اشتر سپاه، با بیان اینکه ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی یک ضربه سهمگین برپیکره استکبار جهانی بود افزود: همه اقشار ملت ایران در مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی سهیم بودند و عهد و میثاق مردم با ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی روز به روز مستحکم تر شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از بدو پیروزی این انقلاب توطئه چینی و تحریم را عیله ملت ایران آغاز کردند ادامه داد: اقدامات خبیثانه استکبار جهانی نه تنها راه به جایی نبرده بلکه مردم با بصیرت ایران اسلامی در برهه های حساس تاریخی همواره با تبعیت محض از رهبری در دفاع از انقلاب اسلامی نقش فعال داشته اند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان از مولفه های مهم تفکر انقلاب اسلامی است و این تفکر امروز مورد علاقه و استقبال ملت های مظلوم منطقه و جهان است و جبهه مقاومت با بهره گیری از این تفکر و روحیه انقلابی در جبهه های مختلف در مقابله با صهیونیسم جهانی به پیروزی های بزرگی دست یافته است.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران منشاء بسیاری از پیشرفت ها و دستاوردها در حوزه های مختلف علمی، پزشکی و تحقیقاتی شده که در سایه ایمان به خدا و اتکا به توان داخلی به دست آمده است.

سردار غیاثی ادامه داد: تبیین دستاوردهای عظیم و منحصر به فرد انقلاب اسلامی رسالت مهم رسانه ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی است.

وی با تاکید بر اهمیت و لزوم تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی در قالب های فاخر فرهنگی و هنری برای نسل نوجوان و جوان کشور گفت: قشر جوان کشور امروز با روحیه انقلابی و تفکر جهادی در خطوط مقدم نبرد با دشمنان ایران اسلامی نقش آفرینی می کند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع از حریم اهل بیت (ع) و حماسه آفرینی های آنان گواه زنده بودن، نشاط و استمرار تفکر انقلاب اسلامی در عصر حاضر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا