اخبار خراسان رضویداخلیسیاسی

فرماندار مشهد از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد

فرماندار شهرستان مشهد مقدس با صدور پیامی از حضور گسترده مردم شریف شهرستان مشهد مقدس در راهپیمایی نمادین خودرویی، موتوری یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محسن داوری، فرماندار شهرستان مشهد مقدس با صدور پیامی از حضور گسترده مردم شریف شهرستان مشهد مقدس در راهپیمایی نمادین خودرویی، موتوری یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

در پیام تشکر فرماندار شهرستان مشهد مقدس آمده است:

حضور پرشکوه ملت غیور ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال که با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، مانند سال گذشته به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، برگ زرین دیگری را در تاریخ پر فروغ و پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زد و هوشیاری، وفاداری، عزت و عظمت ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان کشید.

مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان مشهد مقدس بار دیگر دوشادوش ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی ساعت‌ها زودتر از شروع مراسم با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن در خیابان امام رضا (ع) و خیابان‌های منتهی به آن افتخار آفرینی کردند و عشق و ارادت خود به آرمان‌های بلند امام راحل و تجدید بیعت با رهبری به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که همچون گذشته در صحنه حاضر بوده و در حفاظت و صیانت از دستاوردها و ارزش‌ها، آرمان‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نخواهند کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والامقام، از حضور پرشور مردم مؤمن و انقلابی شهرستان مشهد مقدس در راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن، صمیمانه تشکر و قدردانی کرده و سعادت، سربلندی و توفیق روزافزون همگان را از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا