اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

فرماندار: اجازه هیچ گونه تبعیض و بی عدالتی در گناباد داده نمی شود

گناباد-رسانه خراسان بزرگ- فرماندار گناباد سلامت اقتصادی و مبارزه با فساد را مهمترین رویکرد خود ذکر کرد و گفت: اجازه هیچ گونه تبعیض و بی عدالتی در ارایه خدمات به مردم را نمی دهم.

رضا نصیری روز یکشنبه در نخستین جلسه شورای اداری گناباد بعد از انتصاب خود با اشاره این که روحیه کار و تفکر جهادی باید رویکرد مهم مسوولان در خدمت گذاری به مردم قرار داشته باشد افزود: باید از همه ظرفیتهای موجود برای تحقق معیارهای دولت اسلامی در حیطه عمل استفاده کرد.

وی برخورداری از روحیه جهادی در مسوولان را لازمه موفقیت در خدمت به مردم دانست و گفت: هر جا ار تفکر جهادی و بسیجی فاصله گرفتیم از وظایف خود در خدمت واقعی به مردم دور شدیم و هر جا این روحیه در اولویت کار ما قرار داشت به موفقیت دست یافتیم.

فرماندار گناباد با بیان این که اجازه حتی یک مورد ناپاکی در گناباد را نمی دهم گفت: ناپاکی مانند ویروس همه گیر کرونا همه بخشها را درگیر می کند و بدون رودربایستی از این مساله جلوگیری می کنم.

نصیری افزود: فعالیتهای اداری باید مبتنی بر سند تحولی و یا رویکرد تحول گرا و پشتوانه علمی و کارشناسی باشد و مدیران از تجارب افراد با تجربه و پیشکسوتان در فعالیتهای خود بهره بگیرند.

وی اضافه کرد: همه ادارات باید سند تحولی کوتاه مدت و بلند مدت در راستای وظایف خود ترسیم کنند و برنامه ریزی جامعی در این بخش داشته باشند و این مساله  به صورت مستمر از مسوولان دستگاههای اجرایی پیگیری می شئد.

فرماندار گناباد گفت: مدیران باید با پرهیز از اشرافیگری سبک زندگی خود را به سبک زندگی ساده مردم نزدیک کنند و از فکر و توان و ظرفیتهای مردمی در ارایه خدمات و رفع مسائل و مشکلات بهره بگیرند.

نصیری با اشاره به این که من به هیچ عنوان دنبال فعالیتهای همایشی و نمایشی نیستم افزود: مدیران هم باید با پرهیز از این مسایل با روحیه جهادی و حضور همیشگی و خستگی ناپذیر در صحنه خدمت به مردم از هیچ تلاشی برای خدمت صادقانه به آنان دریغ نکنند.

وی اضافه کرد: ادارات باید سامانه و درگاه و ساز و کاری برای ارتباط مستمر با مردم و انعکاس مسائل و مشکلات آنان در نظر بگیرند و به صورت مستمر پیگیر این معضلات باشند.

فرماندار گناباد با بیان این که من برای اداره گناباد تصدی فرمانداری این شهرستان را قبول نکردم گفت: مهمترین هدف من از پذیرش این مسوولیت ایجاد تحول اساسی در همه بخشها در گناباد است.

نصیری کم آبی به دلیل استمرار خشکسالی سالهای گذشته را از مشکلات مهم گناباد ذکر کرد و خواستار برنامه ریزی جامع برای برون رفع این مشکلات شد.

وی پیشرفت در زمینه های مختلف به خصوص اقتصادی را نیازمند همدلی و همراهی و بهره گیری از ظرفیتهای بخشهای مختلف دانست.

امام جمعه گناباد هم در این نشست گفت: در حالی که در شرایط جنگ و تحریم اقتصادی دشمنان قرار داریم باید با روحیه و کار جهادی برای خدمت به مردم تلاش کرد و کوتاهی کردن در خدمات به مردم به هیچ وجه معنا ندارد.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب افزود: دولت سیزدهم با برخورداری از این روحیه خستگی ناپذیر وارد میدان خدمت رسانی شده است و همه مسوولان باید این مساله را چراغ راه خود قرار دهند.

رضا نصیری پنجم دی ماه جاری به عنوان فرماندار گناباد معرفی شد.

مرکز شهرستان ۹۳ هزار نفری گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا