اخبار خراسان رضویاقتصادیبازار و قیمت ها

عرضه هوشمند برنج و سیب زمینی با قیمت مصوب در حال انجام است

مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: عرضه هوشمند برنج و سیب زمینی با قیمت مصوب با هدف تنظیم بازار در این استان در حال انجام است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، مهندس ناصر شعربافیان اظهار کرد: عرضه هوشمند برنج و سیب زمینی با قیمت مصوب با هدف تنظیم بازار در این استان در حال انجام است.

مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی افزود: این عرضه هوشمند از طریق سامانه بازارگام و با مدیریت سازمان تعاون روستایی استان در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه سامانه‌های هوشمند عرضه کالا به صورت متمرکز از سازمان تعاون روستایی مرکزی مدیریت می‌شوند، اظهار کرد: تامین و توزیع سهمیه در استان‌ها انجام می‌شود و با توجه به نوسانات و نرخ بالای محصولاتی مانند برنج و سیب زمینی، عرضه این محصولات با نرخ مصوب در خراسان رضوی آغاز شده است.

شعربافیان افزود: در حال حاضر سه نوع برنج و سیب زمینی در سامانه یادشده، عرضه و امکان سفارش و خرید برای همه وجود دارد.

مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: تاکنون ۳۰ تن برنج و ۱۰ تن سیب زمینی برای توزیع هوشمند تامین شده و مشکلی در توزیع نخواهیم داشت.

وی درخصوص نرخ عرضه این محصولات گفت: محصول سیب زمینی به ازای هر کیلوگرم ۹ هزار و ۸۰۰ تومان، برنج پاکستانی هر کیلوگرم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان، برنج تایلندی هر کیلوگرم ۱۲ هزارو ۵۰۰ تومان و برنج هندی به ازای هر کیلوگرم ۱۸ هزارو ۵۰۰ تومان قابل عرضه است.

شعربافیان گفت: خوشبختانه توزیع این اقلام با توجه به تقاضای مردم انجام می‌شود و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا