اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

طرح طعم مهربانی با توزیع هزار بسته معیشتی در خراسان رضوی اجرا شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- رییس شورای مشارکتهای زنان مجمع خیران سلامت خراسان رضوی گفت: با اجرای مرحله دیگر از طرح طعم مهربانی همزمان با ایام نیمه شعبان و در آستانه نوروز یک هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان این استان توزیع شد.

آرزو حیدریان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: این بسته‌ها شامل برنج، حبوبات، رب ، روغن، سویا، ماکارونی، شکر، پودر کیک، مرغ، گوشت یا ماهی، رشته پلویی، چای و یک مدل میوه است.
وی بیان کرد: ارزش هر یک از بسته های معیشتی حدود ۵۰۰ هزار تومان است که در بین خانواده‌های نیازمند ساکن در حاشیه شهر مشهد و شهرستانهایی مانند کلات ،بردسکن، صالح‌آباد ، قوچان ، خلیل آباد، تربت‌جام و بینالود توزیع شده است.
وی اظهار داشت: تهیه و توزیع پوشاک و کیف و کفش در بین خانواده‌های نیازمند  از دیگر اقدامات نوروزی شورای مشارکتهای زنان جمع خیران سلامت در خراسان رضوی است.
رییس شورای مشارکتهای زنان مجمع خیران سلامت خراسان رضوی گفت: این شورا از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اقدامات مختلفی نظیر تولید و توزیع ماسک و محلول‌های ضد عفونی بین سه گروه هدف شامل بیماران کرونایی، مادران باردار نیازمند و جامعه معلولان، تهیه و تامین دارو برای بیماران کرونایی و برگزاری پویش‌های مختلف سلامت محور آموزشی، فرهنگی و تجلیل از مدافعان سلامت در مناسبتهای گوناگون را انجام داده است.

طرح طعم مهربانی با توزیع هزار بسته معیشتی در خراسان رضوی اجرا شد

حیدریان افزود: همزمان با اعتیاد شعبانیه با اجرای رویداد زنان سرمایه های اجتماع در شهرستانهای مختلف از جمله تربت‌جام ، خلیل‌آباد و مشهد خراسان رضوی از جوانان و بانوان خیر حوزه سلامت و مدافعان سلامت بویژه فعالان در بخش واکسیناسیون تجلیل شده است.
شورای مشارکتهای زنان مجمع خیران سلامت خراسان رضوی که اکنون بیش از هزار عضو دارد برای نخستین بار در کشور سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا