اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

شهردار مشهد: هوشمندسازی فرایندها در مدیریت شهری ضروری است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- شهردار مشهد گفت: هوشمند شدن فرایندها و اصلاح آنها، کوتاه کردن مسیر و کاهش هزینه نگهداری شهر بسیار اهمیت دارد و باعث شفافیت و کاهش هزینه می‌شود.

سید عبدالله ارجائی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: مسابقه کیفیت، خط پایان ندارد و باید همیشه افزایش پیدا کند.
وی اضافه کرد: توجه ویژه به نشاط و آرامش مردم و ایجاد فضای مفرح، وظیفه خدمات شهری است و سازمان فرهنگی رویدادها را وابسته به زمان برگزار می‌کند اما معاونت خدمات شهری با گذاشتن یک المان، یک سال شهر را زیبا می‌کند.
شهردار مشهد گفت: مشهد شهری بین‌المللی و مورد توجه نخبگان است و خدمات شهری مشهد نیز برند کشور است اما کافی نیست و باید به شکوفایی برسیم تا این تجربه را به سایر نقاط داخلی و بین‌المللی هم منتقل کنیم.
ارجائی با اشاره به اعزام آتش‌نشانان مشهدی به کنارک سیستان و بلوچستان برای کمک به مردم سیل زده افزود: مهم‌ترین مساله در اعزام نیروهای آتش‌نشانی به کنارک، وضع مردم و خطرات برای آنان بود.
وی ادامه داد: همچنین در این اعزام ارزیابی شد که آیا می‌توان در مدت‌زمان کوتاه تیم خود را به شهری خارج از استان اعزام کرد یا خیر که در این خصوص موفق بودیم و وزیر کشور نیز از شهرداری مشهد تشکر کرد.
شهردار مشهد گفت: مدیریت منابع آب و انرژی نیز نکته بسیار مهمی است که در معاونت خدمات شهری باید مورد تاکید باشد و با روش فعلی آبیاری فضای سبز به مشکلات اساسی برخورد خواهیم کرد.
دیروز طی حکمی علی نجفی به معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد منصوب و مهدی یعقوبی معاون سابق خدمات شهری شهرداری مشهد نیز به سمت مشاور عالی شهردار منصوب شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا