اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

شهادت قله زندگی آرمانی به یادگار مانده از امام خمینی(ره) است

مشهد-رسانه خراسان بزرگ- معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سبک زندگی آرمانی و نگاه آخرالزمانی به یادگار مانده از امام خمینی(ره) شهادت قله و اوج این نوع زندگی است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز دوشنبه در نخستین روز سال نو با حضور در منازل شهدا و جانبازان مشهدی افزود: انسانی که با این فکر و فرهنگ زندگی می‌کند کمال او شهادت است.

وی همچنین‌گفت: شهید سلیمانی در ظاهر همه چیز داشت، اما به شدت به دنبال شهادت بود و البته به آرزویش رسید.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع از گردن، «غلامحسین صفائی دهیار» تصریح کرد: بهترین سرمایه‌های جامعه، خانواده شهدا و ایثارگران هستند که وظیفه خود دانستیم سال جدید را ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و شهدا و دیدار با ایثارگران آغاز کنیم.
قاضی‌زاده هاشمی با تبریک سال جدید به جامعه ایثارگری گفت: آغاز سال جدیدی که با میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) مصادف شده است، نشانه است که در مسیر پیروزی و مقاومت قرار داریم، تفکر ایثار و شهادت، تفکر، آینده‌ساز برای جامعه است.
معاون‌رئیس جمهور به برنامه‌های سال جدید بنیاد شهید اشاره و بیان کرد: ساختار منسجم خدمات، شفافیت عملکرد و اجرای قوانین بر زمین مانده، پیگیری جهت تأمین منابع کافی برای ارائه خدمات و تأمین منزلت اجتماعی از برنامه‌هایی است که در سال جدید باید انجام شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با حضور در مراسم عطرافشانی گلزار شهدا  «بهشت رضا» مشهد با اهدای شاخه‌های گل و عطرافشانی مزار شهدا به مقام والای شهدای دفاع مقدس، منا و شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.

قاضی زاده هاشمی سپس به دیدار مادر سه شهید “خدیجه خاتون فرید باغشاهی” مادر شهیدان” حسن، حسین و صفرعلی سلطانی” رفت و از ایثار والدین شهدا تجلیل نمود.

مردم باغیرت و انقلابی خراسان رضوی ۱۷ هزار و ۳۳۵ شهید، ۵۰ هزار و ۹۹۱ جانباز و سه هزار و ۳۹۵ آزاده در راه دفاع از تمامیت ارضی کشور و آرمانهای انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا