اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

سینماها و فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد هنوز مشخص نیست


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حجت طباطبایی اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر مشهد از ۱۵ بهمن ماه طبق روال هر ساله کار خود را شروع می‌کند اما متأسفانه تا به امروز نه تعداد سینماها مشخص است و نه تعداد فیلم‌هایی که قرار است در مشهد اکران شود.

مدیر امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: ما به‌عنوان متولی حوزه فرهنگ و سینما در شهر مشهد پیشنهادات خود را مبنی بر استفاده حداکثری از سینماها به ستاد دبیرخانه مرکزی جشنواره ارائه کرده‌ایم و منتظر نتیجه هستیم اما تا به امروز خبری دریافت نکرده‌ایم.

وی بیان کرد: ۶ سینمای فعال و ۲ سینمای آماده بهره‌برداری در مشهد داریم که امیدواریم بتوانیم از ظرفیت تمام این ۸ سینما در جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۰ استفاده کنیم، تابع ستاد جشنواره فجر کشور هستیم و منتظریم تا نتیجه نهایی برای حضور تعداد سینماها و فیلم‌های جشنواره را اعلام کنند ضمن اینکه هنوز بلیت فروشی فیلم‌های جشنواره و ساعت‌های اکران نیز مشخص نیست.

طباطبایی گفت: چهارمین جشن سیمرغ سینمای خراسان را نیز امسال برگزار خواهیم کرد و فیلم‌های خوبی در این بخش اکران خواهد شد زیرا این بخش به دلیل ارتقای سطح فرهنگی مخاطبان و سطح فنی هنرمندان می‌تواند به اندازه فیلم‌های جشنواره فجر حائز اهمیت باشد.

مدیر امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: پیگیر مشخص شدن سینماها و فیلم‌ها هستیم و قرار است این موضوع در همین هفته مشخص شود، امیدواریم مانند سال‌های گذشته بتوانیم یک سینما را به‌عنوان سینمای رسانه مشخص کنیم تا اصحاب رسانه بتوانند به تماشای فیلم‌ها بپردازند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا