اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سه جایگاه سوخت بنزین در خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: همزمان با هفتمین روز از دهه فجر سه جایگاه عرضه سوخت بنزین در این منطقه با حضور استاندار این استان به بهره‌برداری رسید.

علی اصغر اصغری روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: این جایگاه‌ها در زیرخان نیشابور و بصورت همزمان و ویدئوکنفرانسی در مشهد و سرخس راه اندازی شد و تعداد جایگاه های عرضه بنزین این منطقه به ۱۳۹ جایگاه افزایش یافت.

وی ادامه داد: در هرکدام از این جایگاه‌ها دستکم ۱۰ نفر مشغول به کار شده‌اند. بطور میانگین برای هر کدام از این جایگاه‌ها ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی با بیان اینکه موافقت اصولی برای ساخت ۴۶ جایگاه عرضه سوخت نیز صادر شده است، افزود: سه جایگاه دیگر نیز تا پایان امسال افتتاح خواهد شد.

اصغری یادآور شد: با توجه به نقش جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و سی. ان. جی در خدمت‌رسانی مطللوب به مردم و همچنین با توجه به اشتغال زایی، احداث جایگاه های جدید در کلان شهر مشهد و شهرستان‌های تابعه در اولویت اقدامات قرا گرفته است.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت‌جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش خدمات خود دارد. دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی زیر پوشش خدمات ۲ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه و منطقه سبزوار هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا