اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی در آینده نزدیک


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، یعقوبعلی نظری شامگاه چهارشنبه در نشست صمیمانه با مردم بخش رضوی مشهد اظهار کرد: برخی از مشکلات با تصمیم‌گیری در حوزه‌های شهرستانی قابل حل است و این جلسات می‌تواند با حضور مسئولان و با هماهنگی استانداری به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: رفع برخی از مشکلات نیز نمی‌تواند در اولویت فعلی قرار گیرد زیرا نیاز به تخصیص اعتبار از سوی مسئولان کشوری دارد و هماهنگی و اجرای آن در حال حاضر امکان‌پذیر نیست و باید این موارد را نیز صادقانه به مردم اعلام کرد.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: رئیس جمهوری در آینده نزدیک به این استان سفر خواهد کرد تا ضمن بررسی مشکلات عمده استان برای رفع آن‌ها دستورهای لازم صادر و اعتبارات مورد نیاز اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: مسئولان، مسائل و مشکلات مردم را در این نشست‌ها می‌شنوند و تصمیم‌هایی هم گرفته می‌شود و امیدوارم این مشکلات مرحله به مرحله و با همّت مسئولان حل شود.

نظری افزود: کم‌کاری هیچ مدیر و مسئولی را در استان تحمل نمی‌کنیم و به زودی افراد با انگیزه و پرتوان جایگزین می‌شوند.

استاندار خراسان رضوی هدف خود از سفرهای شهرستانی همراه با مسئولان را شناسایی و حل مشکلات مردم بیان کرد و ادامه داد: برای رفع مشکلات مردم در مناطق مختلف استان اهتمام ویژه داریم و از همه توان خود برای پیگیری آن در سطح استان و کشور استفاده می‌کنیم.

نظری با بیان این‌که شهرستان مشهد ۵۷ درصد جمعیت استان را تشکیل می‌دهد، گفت: طرح نهضت ملی مسکن با پیگیری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و توافق آستان قدس رضوی و اداره کل راه و شهرسازی به زودی در بخش رضویه اجرا می‌شود.

استاندار خراسان رضوی همچنین دستورات لازم برای رفع مشکلات مطرح شده از جمله ساخت دبیرستان، سالن ورزشی، بوستان، نانوایی، تقویت تلفن ثابت و افزایش پوشش اینترنت پرسرعت تلفن همراه را در بخش رضویه مشهد صادر کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا