اخبار خراسان رضویاستان‌ها > آذربایجان غربی

سطوح پروازی فرودگاه ارومیه برف‌روبی شد

ارومیه- رسانه خراسان بزرگ- مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: تلاش بی‌وقفه تیم عملیات زمستانی فرودگاه ارومیه برای عملیاتی نگهداشتن باند فرودگاه و انجام ایمن پروازها ادامه دارد و باند به طور کامل عملیاتی بوده و بارش برف هیچ گونه خللی در انجام پروازها ایجاد نکرده است.

محمدعلی نائل قراملکی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: با وجود بارش برف، مشکلی در مسیر باند هواپیما و فرودگاه ارومیه وجود ندارد و پرواز شرکت هواپیمایی آتا ساعت ۹:۴۰ از تهران در فرودگاه ارومیه به زمین نشست.

وی اظهار داشت: همچنین پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر ساعت ۱۰:۴۵ از تهران در فرودگاه ارومیه به زمین نشست و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: یک پرواز مشهد و استانبول و ۲ پرواز تهران هم تا آخر وقت امروز داریم که طبق برنامه انجام می‌شود.

قراملکی افزود: با توجه به بارش‌های اخیر و تداوم آن، مسافران برای اطمینان بیشتر از انجام پرواز پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند.

وی بیان کرد: شماره تماس‌ ۱۹۹ و  ۳۲۷۷۷۷۶۶ – ۰۴۴ پاسخگوی مسافران است و آنان می‌توانند از این طریق از وضعیت پروازهای این فرودگاه یا تاخیرهای احتمالی اطلاع یابند.

آذربایجان‌غربی سه فرودگاه در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو دارد ولی بخش قابل توجهی از پروازهای این استان از طریق فرودگاه ارومیه انجام می‌شود؛ تهران، مشهد و استانبول سه مسیر پروازی پرتردد فرودگاه ارومیه به شمار می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا