اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سرپرست بانک کشاورزی: با تشکیل شرکتهای دانش‌بنیان این بانک چابک‌تر می‌شود

مشهد – رسانه خراسان بزرگ – سرپرست بانک کشاورزی گفت: با تشکیل شرکتهای دانش‌بنیان، حمایت از آنها و تغییرات ساختاری، برای چابکی، اصلاح فرآیندها و تسریع امور شاهد تحول در فعالیت این بانک خواهیم بود.

مهدی رضایی روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر شعب خراسان رضوی، میزان تخصص در میان کارکنان این مجموعه را بسیار بالا دانست و افزود: این بانک در حوزه فناوری اطلاعات نیاز به تغییرات اساسی دارد.

وی اصلاح ساختار را یکی از عوامل مهم و موثر برای چابکی بیشتر در صف و ستاد، به منظور دستیابی به اهداف ترسیمی این بانک خواند و اظهار کرد: ایجاد معاونت طرح و برنامه در مجموعه بانک کشاورزی از جمله اصلاحات ساختاری است که گزارش های مربوط به آن آماده شده و به زودی این معاونت مستقر خواهد شد.

رضایی با اشاره جایگاه صنعت غذا و اهمیت راهبردی آن در دنیای امروز افزود: در چنین شرایطی بانک کشاورزی از جایگاه مهمی در حمایت از کشاورزان و مسائل مربوط به صنعت غذا برخوردار است.

وی تصریح کرد: بدون شک تهیه محصولات غذایی مورد نیاز مردم در دهه های آینده از مهمترین اقدامات در دستور کار کشورها و قدرتهای بزرگ است.

سرپرست بانک کشاورزی اظهار کرد: مجموعه بانک کشاورزی می تواند خدمات بزرگی را به مردم و تلاشگران عرصه کشاورزی ارائه کند.

در پایان این مراسم با قدردانی از ۷ سال تلاش “علی دشت بیاضی”، که به بازنشستگی نائل شده است، “حسین نفتی” برای مدت سه سال به عنوان رییس شعب بانک کشاورزی در خراسان رضوی معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا