اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سرمربی نساجی: ورزشگاه امام رضا(ع) زمینه بازی باکیفیتی را فراهم کرد

مشهد-رسانه خراسان بزرگ- سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: زمین و چمن مناسب ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، زمینه مناسبی را برای انجام یک بازی باکیفیت بین این تیم و ذوب‌آهن اصفهان فراهم کرد.

ساکت الهامی روز شنبه در نشست خبری بعد از دیدار تیمش با ذوب آهن اصفهان در مشهد افزود: از کیفیت خوب چمن ورزشگاه امام رضا(ع) راضی هستیم و از مسوولان این ورزشگاه تشکر می کنیم.

وی گفت: این پیروزی را که در شهر امام رضا(ع)به دست آوردیم به همه هواداران تیم تقدیم می‌کنم، امروز بازیکنان ما با جسارت و جنگندگی بازی کردند و توانستند فشارهایی که چند هفته گذشته بر تیم وارد شده بود را جبران نمایند.

وی گفت: دو تیم در جدول رده بندی لیگ همسایه بودند و لذا کسب سه امتیاز برای هریک بسیار مهم بود، از مسوولان ورزشگاه امام رضا(ع) و استانداری خراسان رضوی برای فراهم کردن امکان انجام بازی نساجی در این زمین تشکر می کنم.
سرمربی نساجی مازندران این بازی را بسیار پرفشار و مهم ارزیابی کرد و گفت: ذوب آهن در ابتدای بازی از ما بهتر عمل کرد لذا مجبور به تغییر تاکتیک شدیم و در نهایت به بردی شیرین دست یافتیم، بردی که برای ما از عسل شیرین تر بود. 

الهامی با بیان اینکه برای اظهار نظر تارتار در خصوص کیفیت زمین ورزشگاه احترام قائل است، گفت: ذوب آهن حتی یک موقعیت گل هم نداشت و آنها بعد از دریافت گل، انتخاری بازی کردند.

وی گفت: از تیم داوری نیز تشکر می کنم چرا که برای اولین بار به خوبی عمل کردند.

سرمربی ذوب آهن: به بازیکنانم افتخار می کنم

سرمربی ذوب آهن اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: همانطور که قبلا در روز پیروزی اعلام کردم که به این بازیکنان افتخار می کنم، امروز و در روز شکست هم به این بازیکنان افتخار می‌کنم، چرا که آنها فوق العاده بازی کردند.

مهدی تارتار افزود: با نمایش خوب بازیکنان ما، نساجی نتوانست بازی خود را به نمایش بگذارد هرچند با عملکرد خوب خط دفاع و دروازه بان خود، توانست روز خوبی را پشت سر گذاشته و به این برد ارزشمند دست یابد؛ که این برد را به نساجی تبریک می گویم.

وی گفت: خدا را شکر در این بازی کسی آسیب ندید، زمین ورزشگاه امام رضا(ع) مقداری نامساعد بود، هم چمن ها بلند و زمین قدری نرم شده بود و بچه ها در کناره های زمین با مشکل مواجه بودند، شاید به دلیل این بود که مدتی در این زمین بازی انجام نشده و کیفیت آن پایین آمده بود.

تارتار ضمن ابراز رضایت از خط حمله ذوب آهن گفت: افسوس که نتوانستیم امتیازی به دست بیاوریم و باوجود بازی قابل قبول، مستحق این باخت نبودیم.

در چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، تیم نساجی مازندران روز شنبه در مشهد توانست با نتیجه یک بر صفر ذوب‌آهن اصفهان را شکست دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا