اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سرمربی ذوب آهن: پیروزی مقابل نساجی بیش از سه امتیاز خواهد داشت

مشهد-رسانه خراسان بزرگ- سرمربی ذوب آهن گفت: پیروزی در بازی فردا برای هر دو تیم ذوب آهن و نساجی که در جدول رده‌بندی لیگ، همسایه هستند، ارزشی بیشتر از سه امتیاز دارد.

مهدی تارتار جمعه شب در نشست خبری پیش از بازی فردا با نساجی مازندران در مشهد افزود: تیمی که فردا برنده می‌شود خود را از تیم های پایینی جدول جدا کرده و می تواند از این پس روی بالای جدول تمرکز نماید.

ویبا تشکر از مسوولان باشگاه نساجی برای انتخاب ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: نساجی فوتبال را روی زمین خوب بازی می‌کند و برای همین ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد را برای زمین خانگی خود معرفی کرده است، این ورزشگاه زمین مناسبی دارد و البته زمین برای بازی ما نیز بسیار مناسب است لذا هر کسی بتواند بازی خوبی را به نمایش بگذارد،  برنده بازی فردا خواهد بود.

سرمربی ذوب آهن گفت: برای بازی فردا مقابل نساجی محروم نداریم اما ۲ بازیکن ما مصدومیت جدی دارند که حضور آنها در بازی،  فردا معلوم می شود.

تارتار افزود: فقط می‌توانم بگویم در ورزشگاه امام رضا(ع) جای خالی هواداران پرشور نساجی و ذوب‌آهن خالی است.

بازی نساجی و ذوب آهن کیفی خواهد بود

سرمربی تیم نساجی مازندران نیز گفت: نیمه اول لیگ رو به پایان است و الان بازیها با فشردگی موجود بسیار سخت شده است.

ساکت الهامی ذوب آهن را تیمی با ریشه و دارای مربی کاربلد دانست و افزود: نساجی نیز تیم خوبی است و اخیرا پیشرفت مثبتی داشته است و قطعا در بازی فردا و با توجه به کیفیت خوب زمین ورزشگاه امام رضا(ع) بازی فردا تکنیکی و با کیفیت خواهد بود.

وی گفت: همکاری مسوولان استان مازندران باما نشان می دهد همه در حال تلاش برای تیم هستند و جای هیچ بهانه گیری وجود ندارد، نداشتن زمین چالشی بوده که از اول فصل همراه تیم بوده اما تلاشها برای رفع مشکلات در حال انجام است.

وی ذوب آهن را از تیم های خوب و منظم لیگ دانست و گفت: برای بازی فردا مقابل این تیم محروم و مصدومی نداریم.

تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل آماده نبودن زمینش، ورزشگاه امام رضا(ع) را به عنوان زمین خانگی خود برای بازیروز شنبه خود مقابل ذوب آهن اعلام کرده است.

 ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران به ترتیب با ۱۷ و ۱۶ امتیاز در رده های نهم و دهم جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارند.    

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا