اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سرمربی تیم نساجی: بازی با سپاهان یک بازی تاکتیکی و سخت است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازی نساجی و سپاهان یک بازی بسیار زیبا و تاکتیکی ولی سخت برای هر ۲ تیم خواهد بود.

ساکت الهامی پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال سپاهان در مشهد افزود: خوشحالم که با تیمی بازی داریم که واقعا با برنامه، منظم و ساختار است و بازیکنان، کادر فنی و مدیریت بسیار خوبی دارد.

وی ادامه داد: سپاهان با توجه به نوع بازی خود از نظر کسب عدد امتیازی به جایگاه خود نرسیده است و یک فوتبال خوب و با برنامه بازی می‌کند.

 سرمربی تیم نساجی اظهار داشت: نساجی و سپاهان از جمله تیم‌هایی هستند که خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند، از اینکه با یک تیم و بازیکنان خوب بازی می‌کنیم خوشحال هستیم.

الهامی گفت: اگر مقابل سپاهان اشتباه داشته باشیم به سختی تنبیه خواهیم شد.

وی در خصوص سرمربی تیم سپاهان هم گفت: “نویدکیا” از کسانی است که باید در فوتبال باشد و نبود او ضرر محکمی به فوتبال ما می‌زند. او می‌خواهد تیمش منظم و به‌روز باشد و فوتبال بازی کند. او می‌تواند در ادامه راه موفق باشد و خوشحالیم که به تیم خودش برگشته است.

سرمربی تیم نساجی در خصوص بازی نساجی در جام حذفی مقابل استقلال هم گفت: استقلال از جمله تیم‌های خوب آسیایی است که بازی فوتبال منظم، به روز و با برنامه دارد و خوشحالم در جام حذفی با آنها بازی خواهیم کرد.

مدیر رسانه تیم نساجی هم اظهار داشت: از ساخت ورزشگاه شهید وطنی چیز مهمتری در استان نداریم، از رییس جمهور انقلابی خواهش می‌کنیم رسیدگی کند و صدای ما را بشنود. تنها تیم کاملا خصوصی هستیم و امیدواریم حداقل ها برای تیم ما و هواداران مهیا شود.

بازی مقابل نساجی سخت است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان هم گفت: جای تأسف است که مازندران با این همه فوتبالیست که دارد یک زمین برای میزبانی در شهر خود ندارند.

محرم نویدکیا افزود: تیم های سرمربی نساجی، فوتبال خوبی بازی می‌کنند و باعث می‌شود که بازی مقابل آنها سخت باشد. از طرف دیگر، بازی خوب آنها باعث می‌شود که تیم‌های دیگر هم بتوانند بازی خوبی به نمایش بگذارند.
وی ادامه داد:  فردا بازی سخت و مهمی داریم و امیدواریم بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.
سرمربی سپاهان گفت: در بازی مقابل نساجی “شهریار مغانلو” را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

تیم فوتبال نساجی هم اینک با ۲۶ امتیاز در رتبه دهم و تیم سپاهان با ۳۸ امتیاز در رتبه سوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.

دیدار این دو تیم فردا ساعت ۱۶ در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا