اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

سرمربی تیم فوتبال نساجی: بازی مقابل فولاد سخت و پرفشار است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: می‌خواهیم سال جدید را با انگیزه و خوب آغاز کنیم و یقینا بازی فردا مقابل فولاد، یک بازی خوب و تاکتیکی و پرفشار برای هر دو تیم خواهد بود.

ساکت الهامی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فولاد خوزستان در مشهد افزود: شرایط تیم ما هم روز به روز بهتر می‌شود و در پایان فصل بالاتر از جایگاه فعلی قرار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: خوشحالیم اول سال با یک تیم باشخصیت و باانضباط و با ساختار تیمی بازی می‌کنیم. سرمربی آنها بازیکنان خوبی در اختیار دارد که همه داشته ها را به خوبی اجرا می‌کنند و این یک حُسن است.

سرمربی تیم نساجی گفت: تیم ما هم شخصیت خودش را یافته است. فردا باید فوتبالی بازی کنیم که لایق مردم شمال و هواداران باشد. چه خوب بود که بازی فردا با هواداران بود. سلاح اصلی هر تیمی هواداران هستند که برای ما حضور ندارند.

وی افزود: هر تیمی کمتر اشتباه کند و تمرکز داشته باشد برنده خواهد بود. نوع فوتبال فولاد را می‌شناسم که از کمترین فرصت بیشترین بهره را می‌برد و به همین دلیل حق اشتباه نداریم. 

الهامی ادامه داد: در بازی فردا مصدوم زیاد داریم ولی اگر شرایط مهیا باشد باید برای پیروزی بازی کنیم. پیروز شدن مقابل فولاد سخت تر از استقلال و پرسپولیس و سپاهان است.

سرمربی تیم نساجی در خصوص قرعه کشی مسابقات جام جهانی و قرعه تیم ملی ایران هم گفت: در جام جهانی اگر دنبال بخت و اقبال باشیم خوب نیست، باید راهبردی را برای جام جهانی مشخص کنیم. بازی با تیم کره نشان داد که باید زیاد کار کنیم.

الهامی با بیان اینکه در جام جهانی باید فوتبالی بازی کنیم که حریفان تحمیل می‌کنند، افزود: بازی کره خیلی چیزها را نشان داد و بسیار مفید بود و اگر پیروز می شدیم باز به خواب خرگوشی می‌رفتیم.

وی در خصوص سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون بهتر می‌داند دراین خصوص چکار کند و چه کسانی باشند تا آبروداری کنند. ما همه باید حمایت کنیم. به نظر من باید در نفرات تیم ملی تجدید نظر شود. کسانی باید باشند که تجربه بین المللی داشته باشند و تیم را از حاشیه دور و جمع و جور کنند. انسجام و اتحاد رختکن تیم یک اصل مهم در فوتبال است که هر تیمی داشته باشد نیمی از راه را رفته است.

هم اینک تیم فوتبال نساجی با ۲۷ امتیاز در رتبه دوازدهم و تیم فولاد با ۳۵ امتیاز در رتبه پنجم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.

دیدار این ۲ تیم فردا ساعت ۱۷ در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار می‌‎شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا