اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

سالن‌های مطالعه «راز اندیشه» و «میعاد» در خراسان رضوی افتتاح شد


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حجت‌الاسلام علی اکبر سبزیان اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر و در راستای تکریم ارباب رجوع سالن‌های مطالعه «راز اندیشه» و «میعاد» به عنوان بیست و یکمین و بیست و دومین سالن مطالعه خراسان رضوی افتتاح شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ضمن آرزوی بهره‌مندی حداکثری از فیوضات ماه مبارک رمضان گفت: سعی ما در اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی بر این است تا با تسهیل‌گری و ارائه خدمات کتابخانه‌ای موثر و مفید بتوانیم خدمتی سازنده به نوجوان و جوانان این مرز و بوم به عنوان آینده‌سازان و آتیه‌داران ایران عزیزمان ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به تغییر نقش کاربری کتابخانه‌های عمومی از حالت صرف امانت کتاب و سالن مطالعه به فرهنگسراها و پایگاه‌های اجتماعی، نیاز به راه‌اندازی سالن‌های مطالعه یک ضرورت اجتماعی محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام سبزیان اظهار کرد: در راستای افزایش و تکرار درخواست‌های مراجعین در خصوص فراهم سازی بستری مناسب و مطمئن برای مطالعه و از طرف دیگر نظر به ساماندهی سالن‌های مطالعه توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور باعث افتخار است که توانسته‌ایم امروز با افتتاح دو باب سالن مطالعه خدمتی ارزنده به جامعه نوجوان و جوان ایران اسلامی عرضه کنیم.

در ادامه مسئولین سالن‌های مطالعه پسرانه «راز اندیشه» و دخترانه «میعاد» از همکاری و همراهی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی و کارکنان اداره امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است، سالن مطالعه پسرانه «راز اندیشه» با مساحت ۶۰۲ مترمربع و زیربنای ۵۵۰ مترمربع و ظرفیت ۱۰۱ نفر به نشانی مشهد، بلوار امامت ۲۹ پلاک ۲/۱۰۳ و سالن مطالعه دخترانه «میعاد» با مساحت ۱۲۵ مترمربع و زیربنای ۱۵۰ مترمربع و ظرفیت ۳۰ نفر به نشانی مشهد، بلوار امامت، امامت ۵۴ پلاک ۱۰۲ آماده ارائه خدمات به مراجعین هستند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا