اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

زباله‌گردی در مشهد روزانه بالای ۲۰۰هزار تومان درآمد دارد

زباله‌گرد مشهدی گفت: جوانانی که در مشهد زباله‌گردی می‌کنند روزانه تا ۲۲۰هزار تومان هم درآمد دارند، البته ماشین دریافت ضایعات وقتی می‌آید با همه تماس می‌گیرد که آمده و از آن‌ها کیلویی ۲هزار و ۷۰۰ تومان می‌خرد ولی باز هم بالای ۲۰۰ هزار تومان روزانه درآمد دارند.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، زباله‌گرد مشهدی اظهار کرد: جوانانی که در مشهد زباله‌گردی می‌کنند روزانه تا ۲۲۰هزار تومان هم درآمد دارند، البته ماشین دریافت ضایعات وقتی می‌آید با همه تماس می‌گیرد که آمده و از آن‌ها کیلویی ۲هزار و ۷۰۰ تومان می‌خرد ولی باز هم بالای ۲۰۰ هزار تومان روزانه درآمد دارند.

زباله‌گرد مشهدی افزود: من خودم کارگر ساختمانم و شغل اصلی‌ام زباله‌گردی نیست، نهایتا هفته‌ای ۱۰ کیلوگرم از همین گاری زباله در جلوی ساختمان ضایعات جمع می‌کنم و کیلویی ۳هزار تومان به ماشین ضایعات جمع‌کن که برای انبارهای بازیافت آزاد خرید می‌کند می‌فروشم.

وی گفت: جمع‌کردن پلاستیک درآمد بیشتری از کاغذ دارد، برخی از مردم هم خودشان زباله‌ها را برایمان تفکیک شده در گاری می‌اندازند.

زباله‌گرد مشهد افزود: جوانانی که در مشهد زباله‌گردی می‌کنند روزانه تا ۲۲۰هزار تومان هم درآمد دارند، البته ماشین دریافت ضایعات وقتی می‌آید با همه تماس می‌گیرد که آمده و از آن‌ها کیلویی ۲هزار و ۷۰۰ تومان می‌خرد ولی باز هم بالای ۲۰۰ هزار تومان روزانه درآمد دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا