اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

رئیس جمهور چهارشنبه وارد مشهد مقدس می‌شود/ تشریح برنامه‌های سفر


به گزارش خبرنگار مهر، یعقوبعلی نظری ظهر سه شنبه در نشست خبری «تشریح برنامه‌های سفر ریاست جمهوری» که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که تا این لحظه انجام شده است، سفر رئیس جمهور از عصر روز چهارشنبه آغاز و تا عصر روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه برنامه‌های این سفر از مراسم استقبال رسمی و زیارت حرم مطهر رضوی آغاز خواهد شد، افزود: بعد از این مراسم دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدا و علما و روحانیون استان خراسان رضوی و مشهد خواهد بود.

وی از برگزاری نشست هم اندیشی رئیس جمهور با جمعی از فعالان اقتصادی با اولویت و رویکرد برنامه‌های دانش بنیان خبر داد و گفت: این نشست با توجه به شعار سال و با هدف جهت دهی به فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

نظری بیان کرد: از دیگر برنامه‌های سفر ریاست جمهوری برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان‌ها با حضور نمایندگان ریاست جمهوری است که تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به سفر رئیس جمهور به یکی از شهرستان‌ها و یکی از مراکز اقتصادی استان عنوان کرد: بازدیدهای سرزده ای نیز در هر سفر انجام می‌شود.

نظری ادامه داد: برگزاری نشست شورای اداری استان با حضور رئیس دولت و نمایندگان اعزامی رئیس جمهور به شهرستان‌ها و مسؤولان استانی و نشست خبری با اصحاب رسانه هم برای هجدهمین سفر استانی رئیس جمهور پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه چند راه برای ارتباط مردمی در نظر گرفته شده است تا مردم بتوانند درخواست‌ها و مشکلات خود را عنوان کنند، ابراز کرد: ۳۱ میز خدمت در دستگاه‌های مختلف پیش‌بینی شده است که به عنوان نمایندگان ویژه وزارت‌خانه‌ها از جمله وزارت آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری، اقتصاد و دارایی، بهداشت و درمان و … فعالیت می‌کنند و مردم می‌توانند به صورت حضوری مشکلات خود را مطرح کنند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به سامانه تلفنی ۱۱۱ برای پاسخگویی درخواست‌های مردمی عنوان کرد: سامانه ارتباط مردمی در بستر اینترنت به نشانی www.111.ir نیز پیش بینی شده است که مردم می‌توانند درخواست‌های خود را مطرح کنند و در نهایت نامه‌های مردمی است که به نمایندگان و وزیران با در شهرستان‌ها تحویل داده می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا