اخبار خراسان رضویقرآن و عترت

دوره هم اندیشی «کوثر هدایت» در مشهد برگزار می‌شود


به گزارش خبرنگار مهر، دوره هم‌اندیشی مدیران کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور، معاونان فرهنگی، راهیاران شهرستانی و برخی از نیروهای مجموعه بنیاد هدایت با عنوان «کوثر هدایت» ابتدای بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

زیارت جمعی و بهره مندی از معنویت حرم رضوی برای ادامه مسیر تعالی شبکه امامت، تکریم مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی، معاونان فرهنگی آنها، راهیاران شهرستانی، از جمله اهداف برگزاری این دوره است.

فعال سازی و ارتقای شبکه شریکة الامام، ارائه الگوی کامل جامعه پردازی مسجد محور و نقش بنیاد هدایت در آن، ارتقای دانش و مهارت حل مسئله در شبکه راهیاری، ارتقای دانش و مهارت راهیاری راهیاران شهرستانی، ترمیم نگاه راهیاران به مدل زن تراز انقلاب اسلامی و هم عهدی جمعی به منظور تعالی شبکه امامت و مساجد، اهداف مهم دیگری است که بنیاد هدایت در برگزاری این دوره دنبال می‌کند.

گفتنی است، این دوره حسن ختامی بر مهرواره اوج است که از ۳۱ مرداد ماه آغاز شد؛ در این مهرواره به همت عزیزانی که در این دوره حضور دارند بیش از ۲۲ هزار نفر از ائمه جماعت سراسر کشور به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر به اوج رساندن خدمت رسانی مسجد محور، لبیک گفتند و تلاش داشتند که مسئله‌های مردم را به صورت هدفمند، اولویت‌بندی شده و با پای کار آوردن اهالی محله خود، حل کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا