اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

دمای هوا در خراسان رضوی رو به افزایش خواهد بود

کارشناس‌مسوول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: هوای استان از امروز تا دوشنبه آینده پایدار شده و دمای روزانه هوا رو به افزایش خواهد بود.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، مرتضی اثمری اظهار کرد: هوای استان از امروز تا دوشنبه آینده پایدار شده و دمای روزانه هوا رو به افزایش خواهد بود.

کارشناس مسوول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: بیشینه امروز دمای هوای مشهد به هفت درجه بالای صفر و فردا به ۱۲ درجه بالای صفر می‌رسد که این افزایش روزانه هوا در سایر شهرستان‌های خراسان رضوی نیز رخ می‌دهد.

وی بیان کرد: هر چند از فردا جوی پایدار، همراه با افزایش تدریجی دمای هوا را در مشهد شاهد خواهیم بود، اما میزان آلاینده‌های جوی در این شهر نیز رو به افزایش خواهد گذاشت.

اثمری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بارش باران در خراسان رضوی مربوط به شهرستان تایباد به میزان ۴ دهم میلیمتر، کمینه دمای هوا مربوط به شهرستان فریمان با ۱۱ درجه زیر صفر و بیشینه دما نیز مربوط به شهرستان بردسکن با ۱۱ درجه بالای صفر بوده است.

کارشناس‌مسوول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین وزش باد مربوط به شهرستان خواف و ۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا