اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

دمای هوای خراسان رضوی افزایش می‌یابد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: براساس تحلیل نقشه‌های آینده‌نگری و تصاویر ماهواره‌ای، امروز، پنجشنبه نیز همچون روز گذشته جوی پایداری برای بیشتر نقاط استان پیش‌بینی می‌شود و بر همین اساس حداکثر دما نسبت به روز گذشته بین پنج تا هفت درجه افزایش خواهد داشت.


دریافت
13 MB

زهرا مبشری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: برای فردا و در نیمه شمالی خراسان رضوی شاهد افزایش ابرناکی خواهیم بود و تنها در ارتفاعات این منطقه شاهد بارش پراکنده و خفیف باران خواهیم بود.

وی ادامه داد: پدید غالب در نوار شرقی استان خراسان رضوی، وزش باد همراه با گرد و خاک پیش‌بینی شده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روز ۱۳ فروردین ماه و روز طبیعت، گفت: در روز شنبه، جو پایداری برای استان پیش‌بینی می‌شود که در بیشتر نقاط استان دما بیش از ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مشهد بین پنج تا ۲۰ درجه سلسیوس در نوسان بوده است و پیش بینی می‌شود دمای هوای مشهد در گرم‌ترین ساعات امروز با پنج درجه افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۵ درجه سانتیگراد برسد.

مبشری افزود: در این مدت قوچان با کمینه دمای هوای یک درجه و مه ولات با بیشینه دمای هوای ۲۲ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی بوده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا