اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

دشمن مکتب بصیرت افزای ملت ایران را نشانه گرفته است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن، مکتب ما را که مدافعان حرم را پرورش می‌دهد و بصیرت ۹ دی را قوام می‌بخشد، هدف گرفته است.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی سه شنبه شب در مراسم تجلیل از ۲خانواده خلبانان شهید ارتش و در گردهمایی کشوری دانشجویان مستقل در مشهد افزود: سرعت حرکت دشمن در این جنگ بسیار زیاد، پیشروی او نامحسوس و مرزهای این جنگ در منازل هر یک از ما است.

وی ادامه داد: امروز همه ما تکلیف داریم برای جهاد تبیین و تلاش و مجاهدت در حوزه‌هایی که دشمن به عنوان آخرین امیدهای خود به آن دلبسته است، فعالیت کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر شناخت لحظه و حضور به موقع تاکید می کنند افزود: نیروی هوایی پس از حمله دشمن بعثی به کشورمان عقبه راهبردی او را مورد حمله قرار داد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی ۹ دی و یا حضور مقتدرانه مدافعان حرم در  مبارزه با داعش از جمله موارد شناخت لحظه و حضور به موقع است.

وی ادامه داد: باید به مدافعان حرم اقتدا و به مکتبی که در آن تربیت شدند افتخار کنیم. نکته بسیار مهم و درس آموز در این قضیه این است که این تفکر و مکتب زنده است رویش های جدید داریم و مکلف به دفاع از این مکتب هستیم.

دشمن مکتب بصیرت افزای ملت ایران را نشانه گرفته است

امیر واحدی اظهار داشت: لحظه شناسی برای ما در عملیات پروازی متفاوت تر است و در کسری از ثانیه باید تصمیم بگیریم.

وی یادآور شد: در ماجرای ریگی، خلبانان غیور ما در لحظه باید تصمیم می‌گرفتند چگونه هواپیمای مسافربری را مجاب به فرود کنند. در حادثه اخیر تبریز و سقوط هواپیما نیز، ۲ خلبان غیرتمند ما در کسری از ثانیه باید بین جان خود یا مردم تصمیم گرفتند و تصمیم خود را گرفتند و اینگونه عزت پیدا کردند.

یک فروند هواپیمای جت ارتش دوم اسفند ماه جاری در نزدیکی فرودگاه بین المللی این شهر سقوط کرد و خلبانان آن صادق فلاحی و علیرضا حنیفه زاد به شهادت رسیدند.

بیستمین دوره «جهاد اکبر» اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور از ۲۱ اسفند در مشهد آغاز شد و تا بیست و هفتم این ماه ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا