اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

دشمن محورهای اقتدار کشور را هدف گرفته است


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی شامگاه پنجشنبه در دومین روز نشست سراسری مدیران گروه معارف دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: قتل‌عام فرهنگی، روانی، اعتقادی و هویتی دشمن در حال رخ دادن است و اجازه نداریم ذره‌ای در برابر آن غفلت کنیم.

وی با بیان این‌که همه باید در مقابله با فعالیت‌های همه جانبه دشمن فعالیت کنیم، ادامه داد: شناخت و طراحی درست مسیر برای نجات مخاطب مهم است و در این مسیر مدرسان درس معارف نقش مهمی دارند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تأکید بر این‌که ممکن است اقدام و حرکت اساتید، فردی را نجات دهد و یا یک غفلت باعث ریزش و آسیب جبران‌ناپذیری شود، خاطرنشان کرد: دشمن با مدیریت هوشمند مبتنی بر دانش و اطلاعات دقیق که از طریق شناخت علایق و سلایق مخاطبان در جست‌وجوهای فضای مجازی و اینترنت به‌دست می‌آورد، اقدامات خود را پیش می‌برد.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به جهاد تبیین، گفت: فضای دانشگاه اولین صحنه مواجهه با امواجی است که دشمن از بیرون القا می‌کند زیرا بسیاری از جوانان و نوجوانان بیشتر وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند که مبدأ آن خارج از کشور است و بیشتر مخاطبان دانشجوی ما در این فضا حضور دارند.

رستمی با بیان این‌که طراحی دشمن، از بین بردن تمام محورهایی است که محور قدرت و سرمایه اجتماعی کشور به‌شمار می‌روند، ابراز کرد: تمام مؤلفه‌های قدرت، همبستگی، زبان، دین، هویت ملی، سرمایه اجتماعی، روحانیت، دولت و حاکمیت و همه عرصه‌ها مورد هدف دشمن است.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا