اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

دست جوان مشهدی با چرخ گوشت صنعتی قطع شد

مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد گفت: دست جوان مشهدی امروز با چرخ گوشت صنعتی در یک فروشگاه عرضه مواد پروتئینی واقع در چهار راه شهداء مشهد مقدس قطع شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، آتشپاد سوم مجید فرهادی اظهار کرد: دست جوان مشهدی امروز با چرخ گوشت صنعتی در یک فروشگاه عرضه مواد پروتئینی واقع در چهار راه شهداء مشهد مقدس قطع شد.

مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد افزود: در پی اطلاع به سامانه 125 مبنی بر گیر کردن دست جوانی در چرخ گوشت یک فروشگاه، بلافاصله نجاتگران ایستگاه‌های شماره 2 و1 به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور امدادگران و رویارویی اولیه با فرد حادثه‌ دیده، مردی 19 ساله را مشاهده کردند که دست چپ‌اش تا بالای مچ داخل یک دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی گیر کرده است.

فرهادی گفت: مأموران امداد و نجات در مرحله اول عملیات اقدام به جداسازی برخی قطعات چرخ‌گوشت کردند و سپس وی را به بیمارستان امام رضا(ع) انتقال دادند.

مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد افزود: سپس مأموران آتش نشانی با استفاده از تجهیزات ویژه زیر نظر مستقیم پزشکان بیمارستان دست این فرد را از داخل چرخ گوشت رهاسازی کردند.

وی گفت: تیغه چرخ‌گوشت به طور کامل بافت دست چپ تا مچ را از بین برده و با توجه به اظهارات پزشک جراح بیمارستان عملا شرایط پیوند اعضای قطع شده وجود ندارد و مصدوم دست چپ‌اش را تا مچ از دست داد.

 

 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا