اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

دستگاه قضایی از فعالان تولید و عرضه محصولات با پوشش ایرانی و اسلامی حمایت می‌کند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضایی به سهم خود حمایت لازم را از فعالان تولید و عرضه محصولات با پوشش ایرانی و اسلامی دارد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، سیدامیر مرتضوی عصر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه واحد تولیدی عفاف و حجاب در مشهد، افزود: افتخار جامعه اسلامی تولید محصولات مختلف داخلی از جمله پوشاک آن هم با پوشش ایرانی و اسلامی است.

وی تاکید کرد: وظیفه همه ما عمل به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص مقوله عفاف و حجاب است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد: می‌خواهیم با افتخار از شهر و استان امام رضا(ع) الگوهای موفق را معرفی کنیم.

مرتضوی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم که بیش از پیش شاهد راه‌اندازی چنین واحدها و مجموعه‌هایی در جامعه اسلامی باشیم تا در عالی‌ترین حد، پوشش ایرانی و اسلامی را در میان جوامع مختلف معرفی کنیم.

مرتضوی افزود: تحقق شعار “ما می‌توانیم“،  بارها و بارها در عرصه‌های مختلف همچون عرضه پوشاک با پوشش‌های ایرانی اسلامی به اثبات رسیده و دستگاه قضایی به سهم خود از فعالان تولید و عرضه محصولاتی با این نوع پوشش وزین حمایت می‌کند.

 معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد، نیز در این مراسم اظهار کرد: دشمنان به دنبال ترویج پوشش‌های مبتذل و غیراسلامی در میان بانوان ایرانی هستند، اما جوانان تولیدکننده و غیرتمند ایرانی با وجود تمامی مشکلات و سختی‌ها به‌خوبی در برابر دشمنان ایستادند.

اسماعیل رحمانی افزود: دستگاه قضایی با افتخار تمام از تولیدکننده و عرضه کننده محصولات برگرفته از پوشش‌ها و ارزش‌های ایرانی و اسلامی حمایت می‌کند.

 وی اضافه کرد: ما می‌توانیم با تولید محصول باکیفیت برگرفته از پوشش ایرانی و اسلامی به‌خوبی با کسانی که به دنبال ترویج پوشش‌های غربی هستند، مقابله کنیم.

معاون دادستان مشهد تاکید کرد: دستگاه قضایی مبارزه قاطع با قاچاق پوشاک دارد و اجازه نخواهد داد که پوشش‌های غربی و غیراسلامی در جامعه اسلامی ترویج یابد.

مدیر واحد تولیدی عفاف و حجاب، نیز در این مراسم گفت: واحد عفاف و حجاب با هدف ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در صنعت پوشاک و حمایت از محصول و تولیدکننده ایرانی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان دایر شده است.

علی واعظ افزود: با راه‌اندازی این واحد تولیدی ۱۰۰ اشتغال مستقیم ایجاد شده است و به‌زودی این میزان اشتغال با به‌کارگیری جوانان توانمند و جویای کار، ۲ برابر خواهد شد.

وی اضافه کرد: از مسوولان می‌خواهیم از تولیدکننده ایرانی و عرضه کننده محصول داخلی حمایت لازم را داشته باشند، برداشته شدن کاغذبازی‌ها و رفع مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی و همچنین مبارزه قاچاق پوشاک و سودجویان این عرصه مورد تقاضای تولیدکنندگان داخلی است.

 محصولات تولیدی واحد تولیدی عفاف و حجاب، شامل انواع چادر، مانتو، شلوار و مقنعه اداری و مجلسی با پوشش کامل حجاب ایرانی و اسلامی بوده و روزانه ۲۵۰ عدد محصول از هر نوع در هر شیفت کاری ۸ ساعته تولید می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا