اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

درخشش خبرنگاران خراسان رضوی در جشنواره رسانه‌ای ابوذر


به گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، خبرنگاران خراسان رضوی بیشترین جوایز را کسب کردند.

این مراسم که مرحله نهایی جشنواره‌های استانی ابوذر است، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان که خبرنگاران خراسان رضوی با کسب پنج عنوان، بیشترین عناوین برگزیده را از آن خود کردند.

حسن نیکنام در بخش موشن‌گرافیک رتبه اول، لوح تقدیر و تندیس این جشنواره را کسب کرد و آقایان محمدحسن صلواتی رتبه سوم عکس، غلامرضا بنی‌اسدی رتبه سوم یادداشت، ایمان صلواتی رتبه دوم یادداشت و خانم معصومه مومنیان رتبه دوم گزارش را از آن خود کردند.

در این مراسم محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سردار قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، فرشاد مهدی‌پور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و دیگر مسئولان حضور داشتند.

گفتنی است؛ جشنواره رسانه‌ای ابوذر توسط سازمان بسیج رسانه کشور در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود که آثار برتر هر استان پس از معرفی به مرحله کشوری، داوری شده و نفرات برتر کشور معرفی می‌شوند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا