اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

حضرت زینب (س) با روشنگری و تبیین مردم را علیه حکومت امویان شوراند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مراسمی که به مناسبت رحلت حضرت زینب کبری (س) که در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: کسی که می‌خواهد جهاد تبیین انجام دهد باید همچون حضرت زینب (س) شجاعت داشته باشد و از گفتن سخن حق حتی در سخت‌ترین شرایط هراس نداشته باشد، در این صورت است که می‌تواند دشمن را با همان هیمنه و قدرت ظاهری شکست دهد و در برابر جنگ روانی دشمن پیروز شود.

این کارشناس مذهبی گفت: امروز بهترین شیوه برای مبارزه با دشمن جهاد تبیین است و رهبر انقلاب نیز به درستی به این موضوع تاکید دارند.

وی افزود: امروز بیش از دویست شبکه و کانال علیه جمهوری اسلامی تبلیغات رسانه‌ای می‌کنند و هدف همه آن‌ها تضعیف کردن روحیه مردم و ضربه زدن به جمهوری اسلامی است اما خوشبختانه تلاش‌های آن‌ها تا امروز نتیجه عکس داشته است.

حجت الاسلام پناهیان افزود: چهل سال پیش آمریکا و استکبار جهانی در ایران و منطقه قدرت بسیاری داشت ولی امروز شاهد نزول این قدرت هستیم و در این چهل سال هیچکدام از هم‌پیمانان آمریکا در ایران آرامش ندارند و روز به روز قدرت و موقعیت آن‌ها رو به اضمحلال است.

در ادامه این مراسم مرثیه‌سرایان و ذاکران اهل بیت (ع) در سوگ رحلت حضرت زینب کبری (س) مرثیه سرایی کردند و زائران حریم ملکوتی رضوی بر این مصیبت اشک ماتم ریختند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا