اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

حامیان رژیم صهیونیستی هزینه حمایت خود را می‌پردازند


به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب پیش از ظهر پنج‌شنبه در آئین گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، اظهار کرد: افتخار بزرگی است که نصیب سربازان گمنام امام زمان شده تا امنیت را برای کشور فراهم کنند.

وی به تلاش کشورهای مستکبر برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: هر یک به‌نحوی علیه ما تلاش می‌کنند و در دشمنی وحدت دارند، تمام توان و تمام امکانات خود را در مقابله با این نظام و علیه این نظام به کار گرفته و می‌گیرند.

وزیر اطلاعات با بیان این‌که روزی با غرور کشورهای منطقه را اشغال کردند تا به مرزهای ایران برسند و بر آن غلبه کنند، گفت: اما امروز سرافکنده از آن کشورها خارج شدند و یا با ذلت در حال خروج هستند.

وی به تحریم اقتصادی و فشارهای حداکثری بر مردم اشاره کرد و با بیان اینکه تلاش کردند توان کشور، نظام و مردم را به تحلیل ببرند تا به اهداف شوم خود برسند، خاطرنشان کرد: با جنگی ترکیبی، ادراکی، شناختی، رسانه‌ای و فضای مجازی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در جهت مخدوش کردن امنیت این نظام و مردم قدم بردارند.

خطیب با تأکید بر اینکه اطلاعات ما مردم محور است، گفت: دشمنی در ذات دشمن است و اگر چه امروز رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند، ولی با ضربه‌هایی که می‌بیند هر روز از عمر خود کم می‌کند و هرکس از این رژیم میزبانی کند، همراهی، کمک و یاری کند و در جهت منافع این رژیم جانی، ضد اسلام و ضد بشریت کمکی کند، باید بداند روزی هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

وی به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع رژیم صهیونیستی در اربیل عراق نیز اشاره و اظهار کرد: جا دارد از خدمت و اقدام مؤثر و مهم سپاه پاسداران در چند روز گذشته یاد و سپاسگزاری کنم که در افزایش امنیت کشور و امنیت آفندی نظام و مردم اثرگذار بوده است.

وزیر اطلاعات، «جهاد تبیین» را یکی از اقدامات مهم سربازان گمنام امام زمان در جهت مبارزه با تحریف و انحراف در تاریخ عنوان کرد و گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با انتشار اسناد انقلاب اسلامی و در اختیار گذاشتن اسناد و مدارک برای تاریخ‌نویسان و پژوهشگران، اقدامی برای اجرای امر رهبرشان انجام دهند.

وی به رونمایی از ۲۱ جلد کتاب اسناد انقلاب اسلامی در این مراسم اشاره و بیان کرد: امروز نمونه‌ای از آن تلاش که خدمات مبارزاتی این سرزمین و استان در جهت برپایی انقلاب اسلامی بود، ارائه شد و در دیگر استان‌ها نیز چنین تدبیری در دست اقدام است.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا