اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

جوان تایبادی در پی نزاع جمعی کشته شد/دستگیری متهمین به قتل در مشهد

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت: متهمان به قتل که از تایباد فرار کرده بودند، در مشهد دستگیر شدند.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، سرهنگ امیر امیراحمدی اظهار کرد: متهمان به قتل که از تایباد فرار کرده بودند، در مشهد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد بیان کرد: ۱۸ بهمن ماه سال جاری در پی نزاع و درگیری بین چند نفر، یک جوان ۲۶ ساله به قتل رسید و قاتلان از صحنه متواری شدند و موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات این فرماندهی قاتلان فراری که پس از ارتکاب به قتل به سمت مشهد متواری شده بودند شامگاه گذشته در یک عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ امیراحمدی با اشاره به شرح واقعه بیان کرد: در این حادثه چهار نفر پس از مشاجره لفظی با یکدیگر درگیر شدند و در نتیجه یکی از آنان بر اثر ضربات وارده با سلاح سرد قمه و چاقو به عضلات گردن فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت: تیم رسیدگی کننده به پرونده پس از یک سری تحقیقات گسترده و میدانی موفق شدند محل اختفای متهمان به قتل را که دائم در حال تغییر بود شناسایی و در یک عملیات ضربتی قاتلان فراری را دستگیر کنند.

وی با تاکید بر سابقه چندین فقره نزاع دسته جمعی در پرونده متهمان فراری، مطرح کرد: متهمان به قتل در اعترافات و بازجویی‌های انجام شده اختلافات خانوادگی را علت قتل معرفی کردند. با تشکیل پرونده متهم و هم‌دستش روانه دادسرا شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا