اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

جهاد تبیین فرضیه قطعی و فوری است


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، امیر سرتیپ کیومرث حیدری صبح دوشنبه در نخستین گردهمایی جهاد تبیین ویژه فرماندهان و رؤسای ارکان ستاد و مسئولان بازرسی یگان‌های عمده به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره اهمیت جهاد تبیین اظهار کرد: امروز جهاد تبیین فریضه قطعی و فوری و مهم‌ترین این فوریت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به احیا فرهنگ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز دشمن، اصل انقلاب را با ۱۳۲ شبکه رادیویی و تلویزیونی با سخن‌پراکنی دشمنانه خود مورد هدف قرار داده است تا ما را از اعتقاداتی که داریم هم تهی و هم بی‌اثر کنند که در اینجا نیاز جهاد تبیین ضروری است.

وی با بیان اینکه در مسیر انقلاب اسلامی ابتدا باید جایگاه ولایت برای مخاطبان تبیین شود، تاکید کرد: مخاطبان باید بدانند این نهضت با رهبری این ولایت چه دستاوردهایی دارد و دشمنان چرا بر این ارزش‌ها می‌تازند.

حیدری به اهداف فرماندهی در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و افزود: پایه و اساس فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر سه اصل ولایت‌محوری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه قدرت امروز کشورمان در دنیا برگرفته از قدرت ولایت فقیه و رهبری و مکتب اهل بیت (ع) است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز به عنوان کشوری قدرتمند در منطقه و دنیا شناخته می‌شود و روز به روز شاهد افزایش قدرت دفاعی نیروهای مسلح هستیم.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ابعاد جهاد تبیین جهاد فرهنگی است، اظهار کرد: در این راه باید ابتدا با نفس خود و سپس با دشمن خارجی مبارزه کرد.

حیدری با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال تخریب اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جغرافیای هستی است، افزود: باید با جهاد تبیین به دنیا بفهمانیم کشور قدرتمندی هستیم و نشانه‌های آن مذاکره ۵ کشور قدرتمند دنیا در مقابل جمهوری اسلامی در موضوع برجام است.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا