اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

جریان مردمیِ مبارزه با فساد خواسته رهبر انقلاب است


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، ساسان زارع پیش از ظهر چهارشنبه در نشست سالانه دبیران مطالبه‌گران مردمی کشور در مشهد، با اشاره به این‌که مبارزه با فساد جز با ایجاد حرکت عمومی اتفاق نمی‌افتد، اظهار کرد: توجه امام و رهبری به ملت و مردم در اوج خود بود.

وی افزود: امام و رهبری انقلاب از اولین مبارزان انقلاب بودند که به مردم هویت بخشیدند، اساساً در نگاه امامین انقلاب، مردم منشأ تحول هستند.

معاون قرارگاه بقیه‌الله (عج) با انتقاد از برخی دولتمردان در بی‌توجهی به جریان مردمی، اضافه کرد: اگر در زمان مرحوم هاشمی، مردم منزوی نمی‌شدند و به مردم هویت داده می‌شد، امروز شاهد تحولات بزرگ بودیم.

وی با اشاره به جریان خودجوش مردمی، گفت: بخشی از جریان خودجوش مردمی که صحبت امام و رهبر انقلاب را می‌فهمند، معطل حاکمیت و دولت نمی‌مانند، مثل شهید جهان‌آرا و شهید علم الهدی که در بحران جنگ پیش قدم بودند و معطل دولت و حاکمیت نماندند.

زارع افزود: امروزه در مبارزه با فساد و پیگیری مطالبات مردمی نیز باید با همین استراتژی پیش برویم، بدون شک امروز ظرفیت خوبی برای پای کار آوردن مردم در راه مبارزه با فساد وجود دارد.

وی با اشاره به صحبت‌های رهبر انقلاب در خصوص ایجاد تحول و به رسیدن به قله کمال، خاطرنشان کرد: نظارت مردمی و مبارزه با فساد از جمله کارهایی است که می‌تواند کشور را به قله و اوج برساند و این مهم جز با جریان‌سازی و مردمی‌کردن اتفاق نمی‌افتد.

معاون قرارگاه بقیه‌الله (عج) یادآور شد: مسئله فعلی کشور با ایجاد یک انقلاب حل می‌شود و جریان مردمی مبارزه با فساد باید به این پازل کمک کند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا