اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تیم‌ فوتبال استقلال تهران مقابل نساجی مازندران متوقف شد

مشهد-رسانه خراسان بزرگ- دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران با نتیجه مساوی صفر در مشهد به پایان رسید.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، تیم فوتبال نساجی مازندران دوشنبه شب و در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد میزبان تیم استقلال تهران بود.

پیش از این مسابقه تیم نساجی با ۲۲ امتیاز در رتبه دهم و استقلال با ۴۷ امتیاز در رتبه نخست جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار داشت.

بازیکنان استقلال علاوه و موقعیت‌هایی که در دقایق مختلف بازی ایجاد کرده اند ۲ مرتبه نیز در نیمه نخست بازی تیرک دروازه نساجی را به لرزه درآورند.

در دقیقه پنج این مسابقه ارسال دانشگر به روی دروازه نساجی با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که پس از عکس العمل دروازه بان تیم نساجی توپ به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ششم بازی هم شوت زبیر نیک نفس، پس از کمانه کردن، در موقعیت بسیار خوبی به جعفر سلمانی رسید که شوت این بازیکن نیز به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

بازیکنان تیم نساجی نیز علاوه بر حملات مختلف در طول مسابقه، در دقایق ۱۵،۲۱،۵۲ و ۷۸موقعیت های خوبی به دست آوردند ولی نتوانستند از آن استفاده کنند.

قضاوت این مسابقه را علی صفایی برعهده داشت و محمدرضا ابوالفضلی همراه با محسن سلطانی او را در امر قضاوت کمک کردند.

تیم استقلال در دیدار بعدی خود روز پانزدهم اسفند میزبان تیم گل گهر سیرجان است و تیم نساجی نیز در این روز با پیکان تهران مسابقه خواهد داد.

پیش از آغاز این بازی یاد و خاطره شهید ستوان دوم احسان پای خسته، افسر یگان ویژه نیرو انتظامی مشهد که هشتم اسفند ماه جاری توسط دو شرور به شهادت رسیده بود گرامی داشته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا