اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تیمهای فوتسال فرش آرای مشهد و زندی بتن مقابل حریفان خود در مشهد پیروز شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- تیم فوتسال فرش آرای مشهد تیم حفاری اهواز و تیم زندی بتن کلاردشت تیم چیپس کامل مشهد را در این شهر شکست دادند.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار رسانه خراسان بزرگ تیم فوتسال فرش آرا مشهد در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر عصر یکشنبه در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد میزبان تیم حفاری اهواز بود.

پیش از این مسابقه تیم فرش‌آرا با ۲۱ امتیاز در رتبه ششم و تیم مهمان با هشت امتیاز در رتبه آخر جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر قرار داشت.

نیمه نخست این مسابقه با تک گل حامد عبداللهی به سود تیم میزبان پایان یافت و میلاد قنبرزاده و سینا ممبینی نیز در نیمه دوم برای فرش آرا گلزنی و تیم میزبان را سه بر صفر پیش انداختند اما در ادامه این مسابقه هاشم شیرعلی، مجتبی مریدی زاده و سعید ممبینی نتیجه را برای تیم مهمان به تساوی کشاندند.

بعد از نتیجه تساوی، بار دیگر تیم میزبان موفق شد با گل‌های قنبرزاده و عبداللهی از تیم مهمان پیش بیفتد و هر چند تیم مهمان در ادامه مسابقه توسط امید رستمی توانست یک گل دیگر را جبران کند اما نتیجه پنج بر چهار به سود تیم میزبان تا پایان مسابقه باقی ماند.

شکست سنگین چیپس کامل

در دیگر مسابقه امروز نیز تیم فوتسال چیپس کامل مشهد در سالن ورزشی کارگران این شهر میزبان تیم زندی بتن کلاردشت بود.

پیش از این دیدار هم تیم مهمان با ۱۷ امتیاز در رتبه دهم و تیم میزبان با یک بازی کمتر و ۱۶ امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار داشت.

نیمه نخست این مسابقه، ابتدا تیم زندی بتن با ۲ گل سجاد امانی و یک گل ابوالفضل مینویی با نتیجه سه بر صفر از تیم میزبان پیش افتاد و تیم چیپس فقط توسط محسن باغشنی توانست یکی از گل‌های خود را در این نیمه جبران کرد.

در نیمه دوم اما رحمان سارانی و رضا سپندار هر کدام ۲ بار برای تیم مهمان گلزنی کردند تا این مسابقه با شکست سنگین هفت بر یک به سود تیم زندی بتن به پایان برسد.

تیم فرش آرا در مسابقه بعدی خود روز اول بهمن ماه به دیدار تیم مس سونگون می‌رود و تیم چیپس هم در این روز با سن ایچ ساوه مسابقه خواهد داد.

تیم زندی بتن هم در این روز میزبان تیم سپاهان است و حفاری اهواز هم با فولاد زرند ایرانیان دیدار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا