اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تیمهای فوتسال استعدادهای مشهد و عقاب تهران حریفان خود را شکست دادند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- تیمهای فوتسال استعدادهای درخشان مشهد و عقاب تهران در لیگ دسته یک کشور حریفان خود را شکست دادند.

تیم فوتبال استعدادهای درخشان مشهد در هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک عصر سه شنبه در سالن فیاض‌بخش میزبان تیم آروین قالای ماکو بود که در پایان با نتیجه سه بر یک میهمان خود را شکست داد.

برای تیم میزبان محمدحسن جمال زاده، جمال توکلیان فر و امیر عبدی گلزنی کردند و تک گل تیم مهمان را کریم مهدی زاده به ثمر رساند.

تیم استعدادها با کسب این پیروزی با ۹ امتیاز در رتبه دوم جدول هشت تیمی گروه خود باقی ماند و تیم ماکو نیز با ۶ امتیاز در رتبه پنجم گروه هشت تیمی خود قرار گرفت.

تیم قند فریمان هم در دیگر دیدار امروز نیز پذیرای تیم عقاب تهران بود که با نتیجه سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.

رضا آئین پرست برای تیم میزبان گلزنی کرد و اسماعیل جوانی، یاشار گنجه ای، مهدی اروج زاده برای تیم مهمان گلزنی کردند.

تیم‌ قند فریمان با این شکست با ۹ امتیاز در رتبه دوم و تیم عقاب هم با هفت امتیاز در رتبه چهارم جدول ۹ تیمی گروه خود قرار گرفتند.

دیدار بعدی تیم قند فریمان روز ۱۱ بهمن ماه با تیم گهر زمین سیرجان است و تیم عقاب تهران هم در این روز با تیم شهدای ایلام مسابقه خواهد داد.

تیم استعدادهای درخشان هم در هفته هفتم مسابقات با تیم بوتا پارس دیدار می کند و تیم ماکو در این هفته استراحت دارد.

مسابقات لیگ دسته یک فوتسال از هفتم دی ماه آغاز شده است که علاوه بر استعدادهای درخشان و رعد پدافند، تیم های صنایع پشتیبانی هرمزگان، بوتاپارس ایرانیان، ایرالکو اراک، آروین قالای ماکو، هیات داراب و شهرداری جیرفت نیز در گروه سوم این مسابقات حضور دارند.

همچنین در هر گروه اول و دوم این مسابقات  ۹ تیم با هم رقابت می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا