اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تولیت آستان قدس با خانواده شهید حادثه امروز در حرم رضوی دیدار کرد

مشهد رسانه خراسان بزرگ تولیت آستان قدس رضوی با حضور در منزل شهید حجت‌الاسلام اصلانی از روحانیون شهید در حادثه امروز حرم مطهر رضوی با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.

حجت الاسلام احمد مروی سه شنبه شب در این دیدار خطاب به دختر شهید اصلانی گفت: پدر شما امشب در بهشت مهمان خداست، او مهمان امام رضا(ع) بود.

وی افزود: دعا کنید سرنوشت او هم نصیب ما شود و در بستر از دنیا ترمیم. شما سربلند و با عزت هستید.

همسر شهید اصلانی هم گفت: او همیشه در نماز خود دعا میکرد توفیق شهادت نصیبش شود.

فرزند حجت‌الاسلام شهید اصلانی هم اظهار داشت: پدرم در حرم منور رضوی با زبان روزه به شهادت رسید، ایشان چندین سال در حاشیه شهر فعال بود.

وی ادامه داد: پدرم برادر دو شهید هم بود، او و ما فدایی رهبر انقلاب هستیم و ان‌شاء‌الله خود ما نیز در این مسیر به شهادت برسیم.

ظهر امروز یک فرد تکفیری در صحن پیامبر اعظم حرم امام هشتم(ع) با چاقو به سه روحانی حمله کرد.

هر سه روحانی که در این حادثه مورد سوء قصد قرار گرفتند از فعالان و ساکنان حاشیه شهر مشهد منطقه قلعه ساختمان ( شهرک شهید رجایی) بوده اند.

ضارب با نام( ل . م) که از ساکنین همین منطقه است که به گفته اهالی منطقه دارای اختلالات روحی بوده و به ادعای خودش از مدتی قبل این افراد را با انگیزه شخصی که البته این ادعا در دست بررسی است نشان کرده و ظهر امروز در حرم مطهر رضوی مورد سوء قصد قرار می دهد.

حجت الاسلام پاکدامن، یکی از روحانیون مضروب در حادثه مشهد، پس از جراحی در بخش مراقب‌های ویژه بستری شده و حجت الاسلام دارایی دیگر روحانی مضروب نیز همچنان در اتاق عمل تحت عمل جراحی به سر می برد.

حجت‌الاسلام اصلانی یکی دیگر از روحانیون مضروب نیز پیش از این بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسیده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا