اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

توزیع بیش از ۱۹ تن شکر و برنج تنظیم بازار در خراسان رضوی آغاز شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: ۱۵ هزار تن شکر و چهار هزار و ۴۰۰ تن برنج تا پایان امسال در خراسان رضوی توزیع می‌شود.

حمیدرضا نوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود:در روزهای پایانی سال و در راستای تنظیم بازار ایام نوروز توزیع افزون بر ۱۵ هزار تن شکر مصرف خانوار و صنف و صنعت و بیش از چهار هزار و ۴۰۰ تن برنج هندی و تایلندی در خراسان رضوی آغاز شده است.

وی ادامه داد:در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار خراسان رضوی سه هزار تن شکر برای مصرف خانوار و ۱۲ هزار تن برای مصرف صنف و صنعت سهمیه در نظر گرفته شده است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: قیمت شکرهای توزیعی با ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان و برای مصرف کننده ۱۴ هزار تومان است.

نوری در خصوص میزان برنج های توزیعی در ایام پایانی سال افزود: توزیع ۲ هزار تن برنج تایلندی با قیمت توزیع ۱۱ هزار تومان و قیمت مصرف کننده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و نیز۲ هزار و ۴۰۰ تن برنج هندی با قیمت توزیع ۱۷ هزار تومان و قیمت مصرف کننده ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان بخشی از خدمات این اداره کل در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار استان است.

وی در خصوص توزیع این اقلام گفت: مردم شریف استان خراسان رضوی می توانند با مراجعه به فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی های مصرف کارمندان نسبت به خرید این اقلام اقدام کنند.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: با توجه به ذخایر عالی و قابل اطمینان کالاهای اساسی در انبارهای این اداره کل هیچ گونه نگرانی برای تامین کالاهای مورد نیاز مردم استان وجود ندارد و هم اکنون کارکنان این اداره کل همه روزه تا ساعت ۱۹ اقلام یاد شده را به مردم تحویل می دهند.

نوری افزود: از ابتدای سال تا کنون ۸۷ هزار و ۶۰۰ تن شکر و ۲۱ هزار ۴۰۰ تن برنج در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار استان توزیع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا