اخبار خراسان رضویاندیشهفرهنگی

تمسک به معارف اهل بیت راه نجات اخلاق و معنویت است

قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای نجات اخلاق و معنویت، راهی جز تمسک به معارف اهل بیت (ع) و معارف رضوی نداریم.

 

به گزارش رسانه خراسان بزرگف مالک رحمتی اظهار کرد: برای نجات اخلاق و معنویت، راهی جز تمسک به معارف اهل بیت (ع) و معارف رضوی نداریم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی دوره‌های مجازی «بی‌نهایت»را بستری مناسب برای پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب برشمرد و گفت: منتخبین دوره «بی‌نهایت» افسران جبهه جهاد تبیین هستند.

وی افزود: «کشف استعداد و توانمندی‌ها»، «ایجاد تحول در زندگی» و «رسیدن به جایگاه انسان متعالی» از مهم‌ترین دستاوردهای این دوره است. معتقدم از دل این دوره تربیتی، جوانان آینده‌ساز و مردان بزرگی بیرون خواهند آمد. چرا که بزرگی آدمی، وابسته به میزان انسانیت آن‌هاست و شما عزیزان در این دوره معرفتی، انسانیت را به خوبی آموخته‌اید.

رحمتی بیان کرد: استکبار جهانی به شکل ناجوانمردانه، با بهره‌گیری از ابزارهای متعدد، از جمله رسانه‌های ارتباط جمعی، جوانان ایران زمین را مورد تهاجم فرهنگی و اعتقادی قرار داده است. بنابراین یکی از وظایف منتخبین دوره «بی‌نهایت» ورود به عرصه جهاد تبیین برای مقابله با تهاجم ترکیبی دشمن است که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب هم بوده است.

قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: با توجه به وجود مکتب‌ها و اندیشه‌های خرافاتی و مدعیان دروغین حقوق بشر، روز به روز اخلاق و معنویت در دنیا آسیب بیشتری می‌بیند و برای نجات اخلاق و معنویت، راهی جزء تمسک به معارف اهل بیت(ع) و معارف رضوی نداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا