اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تلاش برای خودکفایی از ویژگی‌های حرکت در صراط مستقیم است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- امام جمعه موقت مشهد گفت: تلاش برای خودکفایی کشور، شناخت جایگاه و قدرت مردم و مشکلات آنها، دفاع از مظلوم در برابر ظالم و اسکتبارستیزی از ویژگی‌های حرکت در صراط مستقیم است.

حجت الاسلام محمدباقر فرزانه دوشنبه شب در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی اظهار داشت: امام خمینی(ره)صراط مستقیم را که مخالفان از ذهن‌ها بیرون برده بودند بعد از ۱۴۰۰ سال جلوی پای ما گذاشت و به ما معرفی کرد و برای حرکت در آن، فضای مناسب را خلق کرد.

وی با اشاره به ویژگی های حرکت در صراط مستقیم گفت: تدین به معارف اهل بیت(ع)، ولایت مداری، عدالتخواهی و تلاش برای رفع و دفع تبعیض، مبارزه با تجمل پرستی و اشرافی گری از جمله ویژگی‌های حرکت در این راه است.

امام جمعه موقت مشهد ادامه داد: تلاش برای خودکفایی کشور، شناخت جایگاه و قدرت مردم و مشکلات آنها، دفاع از مظلوم در برابر ظالم و اسکتبارستیزی از دیگر ویژگی‌های حرکت در صراط مستقیم است.

حجت الاسلام فرزانه با بیان این که سردار سلیمانی در صف مقدم دفاع از مظلومان بود افزود: در راس استکبار، آمریکا است و به کمتر از نابودی اسلام قانع نیست.

اظهار داشت: آزادی قدس و محو صهیونیسم، مبارزه با تفرقه، اتحاد و همبستگی امت اسلامی و طرفداری از محرومان و مستضعفان از دیگر ویژگی هایی است که برای حرکت در صراط مستقیم باید مورد توجه قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا