اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

تشریح اهداف برنامه های جشنواره ابوذر در خراسان رضوی


به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه سهامی شامگاه یکشنبه در مراسم ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی اظهار کرد: در این جشنواره دو هدف دنبال می‌شود که کمی متفاوت است.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی با اشاره به اولین هدف اظهار کرد: بحث پیوند زدن شبکه مسائل حومه استان با محورهای جشنواره بوده که سعی شده در محورهای جشنواره گنجانده و هدف و دغدغه دوم اینکه ابوذر باید ابوذر پروری بکند و این مسئله در مسیر جشنواره اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: جشنواره امسال صرفاً یک رونمایی از پوستر نخواهد بود و اتفاقات متفاوتی پیش رو خواهد بود.

سهامی افزود: آماده کردن همایش‌های دو ماهانه در جهت انتقال تجربیات باعث می‌شود مسیر جشنواره همواره ادامه داشته باشد.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی گفت: بحث تولیدات مستمر اینترنتی که در تلویزیون اینترنتی ارائه می‌شود و در ادامه دو بخش ویژه در جشنواره داریم که خبرنگاران و فعالان فضای مجازی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند که یکی بحث برنامه سازی در فضای مجازی به این معنا که برند خاصی تولید محتوا کند و داوری نیز به صورتی خواهد بود که برند برنامه مورد داوری قرار می‌گیرد.

وی افزود: پرونده ویژه مورد دیگری است که در فضای رسانه‌های مختلف به آن پرداخته می‌شود؛ به این معنا که در هر رسانه‌ای که خبرنگاری کار مستمر انجام می‌دهد، تعدادی از آثار خود را ارسال کرده که بررسی و داوری می‌شود.

سهامی در خصوص تغییر جشنواره به نسبت سال گذشته اظهار کرد: در شبکه‌های اجتماعی دریافت آثار نداریم که این نسبت به سال قبل تغییر کرده است.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی در پایان در مورد نحوه ارسال آثار گفت: علاقه‌مندان در سایت ابوذر فستیوال می‌توانند آتار خود را ارسال کنند؛ مرجع اصلی ابوذر صفحه ابوذر فستیوال است که می‌توانند با مراجعه به آن اخبار رسمی جشنواره را دریافت و همچنین در کانال تلگرام بسیج رسانه نیز اطلاعات مورد نیاز را مشاهده کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا