اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده های خراسان رضوی ممنوع است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه باری سنگین و نیمه سنگین شامل کامیون و کامیونت برای امروز، سیزدهم فروردین ماه در تمامی محورهای درون و برون شهری استان ممنوع است.

سرهنگ حمیدرضا دهنوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: در صورت مشاهده تخلف از بابت تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده های خراسان رضوی ضمن اعمال قانون از ادامه حرکت آنان جلوگیری خواهد شد. 

وی بیان کرد: همچنین حمل مسافر در قسمت بار وسایل نقلیه باری نیز ممنوع است و درصورت مشاهده با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر طرح محدودیت ترافیکی در مشهد اجرا نمی شود، اما در صورت لزوم در مسیرهای مواصلاتی به مناطق ییلاقی اطراف شهر، تفرجگاه ها و بوستان ها محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

سرهنگ دهنوی ترافیک معابر مشهد را عادی بیان کرد و افزود: رانندگان با اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی و همراهی با پلیس راهور نقش مهمی در پیشگیری از ایجاد گره های ترافیکی خواهند داشت.

رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: از عصر امروز پیش بینی می شود در مسیرهای ورودی به مشهد ترافیک سنگین باشد، بنابراین شهروندان بازگشت از مناطق تفرجگاهی را به ساعات اوج ترددها موکول نکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا