اجتماعیاخبار خراسان رضویسلامت و بهداشت

تربت حیدریه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت

رنگ بندی شهرستان‌های خراسان رضوی به سود کرونا در حال تغییر است به طوری که شهرستان تربت حیدریه در این استان به رنگ قرمز کرونایی درآمد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، رنگ بندی شهرستان‌های خراسان رضوی به سود کرونا در حال تغییر است به طوری که شهرستان تربت حیدریه در این استان به رنگ قرمز کرونایی درآمد.

بر اساس اطلاعات روز یکشنبه نرم‌افزار “ماسک” با افزایش شمار مبتلایان به کرونا برخی از شهرستان‌های خراسان رضوی تغییر رنگ داده‌اند. 

بر این اساس در حال حاضر ۶ شهرستان در خراسان رضوی شامل مشهد، بینالود، نیشابور، سبزوار، تایباد و بردسکن رنگ نارنجی کرونایی دارند در حالی که پیش از این تنها سه شهرستان مشهد، تربت حیدریه و بینالود رنگ نارنجی کرونایی داشتند.

بر طبق آخرین گزارش نرم افزار ماسک، مناطق دارای رنگ زرد کرونایی در خراسان رضوی نیز افزایش و مناطق آبی کاهش یافته است به طوری که هم اکنون تنها پنج شهرستان قوچان، درگز، فیروزه، داورزن و باخرز در شرایط آبی قرار دارند.

هم اکنون از بین ۳۳ شهرستان خراسان رضوی یک شهرستان در وضعیت قرمز، ۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱  شهرستان در وضعیت زرد و پنج شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند. 

تعیین رنگ کرونایی شهرستان‌های کشور بر اساس میزان و روند بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ انجام می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا