اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مرگ یک تن در پی حادثه رانندگی در جاده گناباد- قاین و کشف ۱۰۳ کیلوگرم مواد مخدر طی سه عملیات در مشهد و گناباد عناوین اخبار کوتاه روز یکشنبه خراسان رضوی است.

گناباد– رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت:🛑برخورد روز یکشنبه خودروی تریلی و پژو پارس در کیلومتر ۲۰ جاده گناباد -قاین یک فوتی برجای گذاشت. دکتر امین زمانی در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: در این حادثه راننده خودروی سواری پژو پارس بر اثر شدت جراحتهای وارده قبل از رسیدن اورژانس فوت کرد.

گناباد– فرمانده انتظامی گناباد از کشف ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ قربانعلی قربانی افزود: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید سالاری این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری این میزان مواد مخدر را از یک دستگاه خودرو سواری که به مقصد مشهد در حرکت بود کشف و ضبط کردند و در این خصوص سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

مشهد– جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از کشف ٨٩ کیلوگرم حشیش و تریاک طی ۲ عملیات پلیسی در استان خبر داد.سردار ابراهیم قربان زاده روز یکشنبه در تشریح این عملیات به خبرنگاران گفت: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر امروز و در مرحله اول این عملیات با همکاری فرماندهی انتظامی  شهرستان فیروزه، خودروی کامیون حامل مواد افیونی را توقیف و با دستگیری ۲ متهم ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف کرد وی اضافه کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مرحله نهایی این عملیات ضربتی با هماهنگی مقام قضایی، چهار خانه مسکونی را در مشهدپاک سازی و با دستگیری هفت متهم و توقیف سه دستگاه خودروی سواری، ۳۹ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف کردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا