اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- کشته شدن عابر پیاده براثر برخورد خودرو در گناباد، کشف هشت دستگاه استخراج ارز دیجیتال در کاشمر و انتصاب چهار سرپرست و یک مسوول جدید در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از جمله اخبار کوتاه روز سه‌شنبه در این استان است.

گناباد– رییس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: برخورد خودرو سواری با عابر پیاده در بولوار پاسداران این شهر یک کشته به جا گذاشت. دکتر امین زمانی در گفتگو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: در پی این حادثه گروهی از اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شد. وی ادامه داد: در این حادثه عابر پیاده که مرد ۸۰ ساله بود دچار ترومای سر و اندام شده و به بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتقال یافت ولی با وجود تلاش کارشناسان اورژانس و پزشکان، به دلیل آسیب شدید جان خود را از دست داد.

مشهد– روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از انتصاب چهار سرپرست و یک مسوول جدید در بخشهای مختلف اداری این اداره کل خبر داد. براساس این گزارش طی احکام جداگانه از سوی “محمد حسین زاده” مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، افشین تحفه گر به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی این اداره کل، حجت الاسلام محمد تقی کاظمی نسب به عنوان مسوول ارتباط با حوزه های علمیه و موسسات و مراکز پژوهشی و دینی، حمید صمدی به عنوان سرپرست گروه قرآن و عترت، جلیل سروری به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای، رضا هژبر کلالی به عنوان سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شدند.

کاشمر- فرمانده انتظامی کاشمر از کشف هشت دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین احمدی به خبرنگار رسانه خراسان بزرگ گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی کسب خبری مبنی بر بهره برداری افراد سودجو از تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در مناطق مختلف کاشمر، ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و همکاری اداره برق محل های استفاده از این دستگاه ها را شناسایی و با هماهنگی قضایی این محل ها را مورد بازرسی قرار داده و هشت دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و چهار متهم را در این ارتباط دستگیر کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا