اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- انعقاد تفاهمنامه همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز با کارخانه نوآوری شهرداری مشهد و موفقیت دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در کسب جایزه ایثار از عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز جمعه است.

کاشمر– مدیر مرکز آموزش عالی کاشمر از انعقاد تفاهمنامه مرکز شتابدهی ترشیز با کارخانه نوآوری شهرداری مشهد با هدف تبادل دانش و تجربیات و کاربردی کردن تحقیقات و پژوهش‌ها برای تجاری سازی یافته‌های پژوهشی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و اشتغالزایی پایدار برای دانش آموختگان دانشگاهی خبر داد.هادی معماریان گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز به عنوان زیر مجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر مجوز خود را در سال ۱۳۹۵ اخذ کرد و در حال حاضر پذیرای بیش از ۱۲ هسته نوآور و فناور است و پنج هسته نوآور دیگر نیز در مرحله داوری برای استقرار در این مرکز هستند.وی ادامه داد: امسال در راستای حمایت از هسته‌های نوآور در مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز بیش از پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به این هسته‌ها پرداخت شده است.

مشهد– دانشجوی شاهد و ایثارگر مقطع Ph.D. رشته انفورماتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موفق به کسب مقام دوم ششمین جشنواره تحصیلی آموزشی جایزه ملی ایثار شد. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، طی مراسمی در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از این دانشجوی شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور ویدیو کنفرانسی دکتر محمد حسین قاضی زاده معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور قدردانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا