اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

برگزیدگان مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی در مشهد مشخص شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از معرفی برگزیدگان مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی در رشته های فرش، کفش، مبلمان، جواهرات و بسته بندی زعفران در مشهد خبر داد.

برگزیدگان مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی در مشهد مشخص شدند

محمد احسانی روز یکشنبه در این باره به خبرنگار رسانه خراسان بزرگ گفت: در این مسابقات ملی که به میزبانی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی برگزار شد آثاری از استانهای تهران، اصفهان، خراسان جنوبی، فارس، سمنان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، کرج، لرستان، زنجان، کرمانشاه، آذربایجان‌های غربی و شرقی، گلستان، خراسان شمالی، قم، قزوین و خراسان رضوی به دبیرخانه رسید.

وی اضافه کرد: تعداد ۳۴۳ طرح مختلف به دبیرخانه این مسابقات رسید که این طرحها شامل ۱۱۰ طراحی فرش، ۱۳۵ طرح کفش، ۵۲ طرح مبلمان و ۴۶ طرح بسته‌بندی زعفران می شود که از مجموع آثار رسیده در رشته‌های طراحی مبلمان ۱۲ گروه، فرش ۶ گروه، کفش ۱۱ گروه و زعفران ۱۳ گروه از استانهای مزبور با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: پس از بررسی طرحها، در بخش طراحی کفش آیدا آزاد، نفیسه بزاز و فرزانه حدادی، در بخش طراحی بسته بندی زعفران حمیدرضا رحمانی، پرنیا مقیاسیان و ملیکا آخته در بخش طراحی فرش زهرا حدائقی، مرضیه گرگانی و  پگاه پویانفر و در بخش طراحی مبلمان شامل”بهاری‌ خواه، شهسواری و مندوستی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

احسانی افزود: مراسم اختتامیه این رویداد امروز در محل خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال برگزار شد و نمایشگاهی از تصاویر محصولات برتر نیز به معرض نمایش درآمد تا زمینه آشنایی بیشتر علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری نیز فراهم شود و ۱۷۰ نفر از تولیدکنندگان و علاقه‌مندان در رشته‌های یاد شده نیز از آثار برگزیده دیدن کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا